Baby Driver (2017)

Pre mna sklamanie, nechala som sa nahypovat trailerom, kdezto film so svojimi 112 minutami zdaleka taky rychly nie je. Dialogy pripominaju Tarantinove filmy, co pre mna nie je tak uplne plus.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Toz... kazdopadne je od nich pekne, ze to cele odstartovali "vtipom" o dojeni byka, vsetkym nam dali este poslednu sancu si to s pozeranim rozmysliet. Kto sa odradit nenechal, nemoze si uplne stazovat uz potom na cokolvek.

Válka o planetu opic (2017)

Ano, rychle to nie je. Postavy rozpravaju pomalicky, ak vobec, a kazdemu je prenechana hromada priestoru, aby to precitil. Do toho su dost melodramaticki. A predsa, tu mi to vobec nevadilo, pasovalo mi to k tomu a viac akcie som vynimocne ani nepotrebovala. Bad Ape prijemny, aj ked trochu prekvapilo, ze chcu zlahcovat. Serkis a vlastne vsetci vyborni, a tym myslim aj ten dlhocizny zoznam CGI/animation atd ludi. Dokopy velmi slusny zazitok zostavajuci v hlave aj po rozsviteni svetiel.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Vizualne gycovite az natolko, ze to prestavam ocenovat. Kong uz bol aj lepsi. Pribeh o nom tiez.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Cez ciaru, presne ako by sa od 5. pokracovania Transformerov dalo cakat. :) Po prvej vete prenesenej "Merlinom" mi bolo jasne, ze v takom parodickom duchu budu dalsie dlhocizne dve hodiny, a zmierila som sa s tym, takze som si to v podstate aj uzila. Vizual povacsinou fajny, i ked sa najdu miesta, ktore ma az rusili, ako by potrebovali este par tyzdnov za pocitacmi... Ale ziadne zdaleka nebolo rusive tak ako vlasy oboch hrdiniek, ktore boli v dospelackej cielovke v kazdej scene ine a v tej detskej zasadne cez tvar. :) Zaver: Bolo by to ovela coolovejsie, keby skratili na polovicu a davali v nejakom jazyku, ktoremu nikto nerozumie, aby sme si mohli predstavovat, ze hovoria nieco uderne alebo aspon k veci.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

S1: Atmosfera brutalna, herci nadani, pribeh drsny... Najlepsi serial poslednej sezony.

Kráska a zvíře (2017)

Mile prekvapenie. Trailer vyzeral trochu trapne a hlavne s nie uplne perfektnou tvarou Beasta, ale film ako celok je mily a fajn.