Beyblade (2001) (seriál) odpad!

Pokémon? Krása. Digimon? Ujde. Beyblade? PRO BOHA ŽIVÉHO, jak tohle mohlo vzniknout?

Kameňák 3 (2005) odpad!

Věděl jsem, že to bude špatné. Jak už tu bylo řečeno, ono to narozdíl od prvních dvou dílů má i něco, co se dá nazvat příběhem, vtipů je míň... bla bla bla, ale stejně je to odpad.

Kameňák (2003) odpad!

Když řeknu, že to mohlo být horší, věřit mi nebudete:-) Větší sranda než tohle byl Film o filmu, kde se ukazovalo, co má Troška nejradši za boty a jakou mu dalo práci přesvědčovat starou stařenku, v druhém díle znásilňující mužskou populaci Kameňákova. Čert vem nějakej Kameňák, co se budu rozčilovat!

Kód Omega (1999) odpad!

Že já radši nešel spát... Tříska žvatlající o konci světa to nezachrání.

Drôles de cigognes ! (2019)

Francouzské vydání pěti filmů Hermíny Týrlové. Obsahuje následující kraťasy: - Potes en pelote (Rozpustilí bráškové) - Drôles de cigognes ! (Holčička nebo chlapeček) - Le Mirliton fripon (Píšťalka) - Le Cavalier dézingué (Prak darebák) - Panique à la basse-cour (Hračky pračky)

La Petite Taupe aime la nature (2020)

Tři kraťasy s Krtkem - Krtek a žvýkačka, Krtek a televizor, Krtek ve městě. Kraťasy jsem viděl dříve, tohle ještě ne, takže nehodnotím.

Česká soda (1998)

Seriál jsem viděl několikrát dokola (pozdější díly dokonce během původního uvedení), ale film se mi dosud nepodařilo sehnat.

Cad and Caddy (1947)

Válečný snímek s Bugsem, Porkym a dalšími nabádající všechny vlastenecky smýšlející Američany k nakupování válečných obligací. Snímek je totožný s Any bonds today.