Velmi nebezpečné známosti (1999)

Film neni určen pro lidi, kteří ještě nepoznali dokonalou ženu, jelikož nepochopí situaci. Lesbické hrátky Sarah Michelle Gellar jsou naprosto skvělé a je vidět, že si svou roli opravdu užívala. Dávám 4*

Memento (2000)

Tento film vás zaujme svým dějem tak dokonale, že se bojíte vůbec mrknout, abyste o něco nepřišli. Film, je na začátku trochu nechápavý, ale postupem se do něj dokonale vžijete. Smekám před Christopherem Nolanem klobouk.

Dokonalý trik (2006)

V tomto díle je vidět, že Hugh Jackman a Christian Bale patří do světového žebříčku, nejlepší herců na světě. Zajímavý fantasy a sci-fi film, který diváka nenechá chvilku popřemýšlet, co se odehrálo v předchozí scéně. Děj zaujímá nejen dokonalými herci, ale i fascinujícím dějem, který dostává diváka do úžasu.

Mizerové II (2003)

Vtipne sceny Martina Lawrence a Wila Smitha nemaji chybu. Tento film nabizi vice vtipu než dokonale provedených akčních scén. Ale i tak je ,,dvojka,, lepší než první film.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Když jsem viděl tenhle film poprvé měl jsem v hlavě velký zmatek a nechápavost různých scén, moje zvědavost mě donutila si ho pustit znovu, potom jsem teprve zůstal na konci filmu s otevřenou pusou dokořán, jak byl film brilantně ztvárněn hvězdami, které zná každý. Film nabízí vtipnou a krvavou tématiku.

Náš vůdce (2008)

Už od začátku filmu jsem tušil, že ,,vlna,, nepude jentak zastavit. Perfektní ztvárnění prostředí, jak vzniká menšinová většina, která ztvární veškerá očekávání. Pro mě jasných 5*