Mlha (2007)

Psychický stav lidí v ,,kauflandu,, byl naprostým mistrovským dílem. Připomíná mi to jeden pokus, když zavřete 10 myší do krabice a počase dostanou hlad tak 9 z nich zabije jednu myšku, poté 8 z nich další a tak to pokračuje dokud nezůstane ta nejsilnější. Darabont má pro sci-fi horory nadání. Na konci filmu jsem se s prominutím docela zasmál.

Pidihajzlík (2006)

Dobrá kravina, u které se v jednotlivých scénách docela i zasmějete, ale toť vše,

Pomáda 2 (1982) odpad!

Nechápu čím chtěl režisér diváky ohromit

Pan účetní opět zasahuje (1999)

Paolo Villaggio se snaží být ještě dosti vtipný, ale jiskra v jeho životě už pomalu uhasíná

Hostel (2005)

Hrad v Českém Krumlově bylo jediné co se mi na tomhle filmu líbilo

Odpor (2008)

Filmů s židovskou tématikou je spousta, ale Edward Zwick dokázal ještě víc, než jen samé střílení a vraždění. Ukázal divákovi zajímavé prostředí, v kterém museli židé přežívat. Daniel Craig a Liev Schreiber tvořili dokonalý pár vůdčích typů. Film nabízí mnoho zážitků, které se jen tak nevidí.

Valkýra (2008)

Perfektní ztvárnění prostředí v německém odboji, které stojí za zhlednutí.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

K Jacku Nicholsonovi tato role padla a Miloš Forman ztvárnil dokonalé prostředí psychiatrické nemocnice. Psychický tlak lékařů na pacienty byl příkladem, jak to v mnoha institucí vypadá. Ve filmu dostali roli i duševně nemocní pacienti.