P.S. Miluji Tě (2007)

LaGravenese si dokáže s romantickými filmy velice dobře pohrát. Dobře promyšlená zápletka, která nakonec vyvrcholila v prospěch diváka, který čekal jak to nakonec dopadne s mladou vdovou Holly.

Tropická bouře (2008)

Pár vtipných scének bylo, ale revoluční film to zase není. Cruise ukázal i svou vtipnou stránku, než jen roli drsného chlapíka.

Ostře sledované vlaky (1966)

Film, který nadchne skvělou propracovaností a vynikajícím detailním záběrem na podřezání žíly, i mě to zvedlo tak trochu žaludek v kině. Menzel umí dobře točit Hrabalova díla, ale to je tak vše.

Životy těch druhých (2006)

Ze začátku jsem se v kině nudil, ale jakmile začal putovat rum, tak se mi tam zalíbilo:)

Vřískot (1996)

Už jsem to opakoval u pár filmů, ale první je vždycky nejlepší........teda až na pár výjimek

Dallas (1978) (seriál) odpad!

Nesnášel jsem,když mi babička přepínala moje pohádky na tuhle kravinu!

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Nejvetsi vymetac mozku,co kdy mohla Nova odvysilat!

Nepřítel před branami (2001)

Dva odstřelovači, kteří se nahání po celém Stalingradu v naprosto popracovaném prostředí 2. sv. války. Velké hodnocení dávám za propracovanou hudbu a efekty. V pořádném domácím kině si připadáte jako účastníci děje.

Stepfordské paničky (2004) odpad!

Domníval jsem se, že tenhle film s Nicole Kidman bude stat za to, ale udělal sem osudovou chybu, že sem se na to vůbec koukal. Jeden z nejstupidnějších filmů co sem kdy viděl

Válka světů (2005)

Nevím jakou díru do světa chtěl Spielberg udělat, ale každopádně se mu to nepovedlo. Invaze mimozemšťanů byla zajímavá, ale toť vše. Pro Sci-Fi filmy už nemá správný ,,čuch,,. Jeho sláva už pomalu upadá