Kráska a zvíře (2017)

Na vyprave a efektech se nesetrilo, hudba celkem usla, ale herecky vykony mi tak nejak nesedly. Emma potrebuje trochu vic odusevnele role, jako kraska mi moc nesedla.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Mám smíšené pocity. Přijde mi to z větší části jako dobrý film plný skvělých efektů, zajimavých herců a samozřejmě odkazů na minulé dily. Ale taky je to strašná slátanina, právě kvůli těm odkazům na předchozí dily. Mělo tam být prostě vice nového obsahu. Prozatím 4/5, podívám se na to znova až to vyjde na Blue Ray

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Knihu jsem necetl, pro me vicemene zklamani, 3/5. Cekal jsem mnohem vic komplikaci, intrik a pasti, ale misto toho je to hrozne ukecane a nesmirne naivni. SPOILERY Obrovske domy bez lidi s pastmi a cheatovaci zarizeni se seznamem pasti, funkcni elektricky proud v oblehanem meste, nejvetsi pevnost (zrejme asi jedina kterou Kapitol mel) znicena lavinou po pulminutovem bombardovani, Snow nejdriv neveri ze Katniss zemrela po strele do hrudniku a pak uplne lehce uveri ze zemrela po zasahu budovy raketou kdyz ani nebyla videt. Druhy dil byl mnohem lepsi, treti a prvni taky usly .. tenhle mi prijde nejslabsi

Mariňák (2005)

Banda uplne vypatlanych magoru, co se uplne tresou az si na nekoho vystreli. marne pokusy o humor, neverne pritelkyne. Nebyl jsem schopny udrzet pozornost, vetsinu casu jsem se poradne nudil a cekal az se konecne neco zacne dit. Za me 2/5, rozhodne nedoporucuju.

Enderova hra (2013)

Slusne sci-fi, rozhodne by mohl nasledovat dalsi dil nebo serial. 5/5 Jeden z tech filmu, ktere stoji za to videt znovu i kdyz uz vite jak dopadne.

Ark (2009) (seriál)

Sice kratky, ale zajimavy pokus. Doufam, ze bude mit i nejake pokracovani Momentalne dostupne jen na www.hulu.com pouze pro USA. Pro pristup muzete pouzit treba http://www.hideipvpn.com/

TRON: Legacy 3D (2010)

Genialni hudba, vyborne efekty a Olivia Wilde. Par nelogicnosti v deji, ale je to scif, takze prominuto. 5/5

Sailor Moon (1995) (seriál)

Vetsina dilu si je az moc podobna, ale tento serial ma dve veci na ktere nikdy nezapomenu 1) Hudba! Genialni jednoducha japonska [nesrozumitelna]. Muzu poslouchat cely den jednu pisnicku a neomrzi se mi 2) Uplne posledni dil. Kazdy kdo videl aspon par predchozich dilu po tom poslednim utira slzy. Ma obrovskou silu

Svatby podle Mary (2001)

Jenifer to nejak nesedne. Proste na romantickou komedii neni moc delana