Konec světa (1999)

No, nevidel jsem par poslednich Arnoldovych pecek (Protiuder,6.den), ale timhle snimkem me nepresvedcil, ze jeho kariera konci. Satan byl docela "hruzostrasnej" a atmosfera dost temna. Prumernej thriller.

Street Fighter: Poslední boj (1994) odpad!

Odpad moc casto nedavam, jako hodnoceni, ale odsad pocad. Nejde ani tak o herce, v tyhle brecce mohl hrat Spacey a film by to furt nebyl. Na druhou stranu by to pak mozna bylo aspon trochu komedialni... no, do kose!!!

Cyborg (1989)

Docela to uslo (kdysi). Van Damme tam sice rubal naky grazly, ale mel k tomu snad i duvod nebo co.

Rebelové (2001)

Videl jsem to v autobuse, tak se mi ten filmovej zazitek urcite trochu zmensil tou malou obrazovkou, okolnim hlukem atd., ale i tak: podle me to vytvarny zpracovani bylo (myslim ty prevazne studiove videoklipy) trochu nedotahly. Tvari se to, ze je to jeste vic, nez to je. Pribeh samotnej ... nevim, obcas nakej ftipek... davam tri za tu atmosferu. BTW: Ja fakt nevim, jestli se mi to zdalo, ale bud jsem vetsinu skladeb slysel uz v nejakem jinem (filmovem) muzikalu, nebo tam byly ty nejvetsi taborakovy pecky (kdyz jsem je poznal i ja), a ja cekal neco jinyho, nez ,maximalne upraveny texty.

Michael Jackson: Bad (1987) (hudební videoklip)

V titulkach k videoklipu bych takove jmeno necekal. Na svou dobu asi nadprumerny videoklip. Ale je to JACKSON.

Vlak života (1998)

Perfektne natocene (barevnost a kamera), zabavne a mrazive. Neco jako okurky se zmrzlinou. Ale ted vazne, jeste jsem se nikdy v kine nesetkal s toliko spontanni reakci u divaku, jako pri sledovani tohodle snimku a tak nejak mne napadlo, ze o to filmarum jde.

Happy Tree Friends 2 - Druhý chod (2003) (video kompilace)

Tak tohle me dostalo. Kratoucky brutalni animacky se skvelym soundtrackem.:) Ani bych neveril, na kolik zpusobu muze zdechnout ruzova veverka.

Bulšit (2001)

Docela jsem se zasmal. Nema to vubec pribeh, nebo je mozna lepsi si ho nevsimat, ale par vtipku z toho udela docela zabavu. Opravdu. Hlasky jsou tu skvely, to je fakt. Jednu pridam. "Jo, spravne. Ukaz nam jak si ozrala."

Monty Python a Svatý Grál (1975)

MP. Jakekoli dilo, ktere je ocejchovano touto znackou je pro me maly svatek. Tohodle nevyjimaje. Super parodie s nekolika naprosto dokonalyma ftipkama.

Rosencrantz a Guildenstern jsou mrtvi (1990)

Pročetl jsem si fofrem pár komentářů a nemůžu než souhlasit. Skvělé dialogy(hlavně ta část, kde hrajou hru "na otázky" přes síť...to je prostě super). Výborná slovní hříčka a nejen to. V hlavní roli : vedlejší role. Od Strachu a hnusu v LV jsem se u filmu ještě tak nepobavil.