Sexy bestie (2000)

Naprosto vizualne uchvacujici zacatek filmu, ktery po teto strance postupne vadne ale jen minimalne, coz vynahradi postava pana Kingsleyho, ktera je tak presvedcive vysinuta, ze se stala mym oblibenym antihrdinou. Dobra prace Bene ;)

3:15 zemřeš (2005)

Paneboze, co je to zas za preklad nazvu filmu? To se mohl Terminator jmenovat "Jsem robot z budoucnosti a nakonec me rozdrti vytah". Ale k filmu: Docela slusny. Par lekacek s bubakama, pekne husta atmosfera. Mozna az moc kratky, ale o to min je tam slabych mist.

Sahara (2005)

Nemuzu jinak. Trictvrte hodiny cekam na nejakou "akci", kterou mi slibovali ukazky a druhou pulku filmu se nemuzu dockat konce. Pozor, spatny film. Nechodte na to do kin, nepujcujte si to, proste neplatte za shlednuti, nebo to bude stale nekdo tocit.

Chodím s Lucy (2002)

Takhle ma asi vypadat romanticka komedie.

Od soumraku do úsvitu 3: Katova dcera (1999)

Slabsi tri, ale oproti dvojce vice podobne jednicce. Zda se ze soumrakova serie nema klesajici rytmus, ale spis kolisajici, takze netocit ctyrku!!

Torque: Ohnivá kola (2004)

Klesam v ocich filmovych fanousku, ale ja ty hovadine min dat nechci. Neubranim se srovnani s komornim dramatem daneho zanru - s Rychle a Zbesile. Pribeh stejne tupej, jsou tu mozna vice dynamicke akcni sceny, ale (zvlast ke konci) o to vice prehnane a hloupe... a prehnane. Jo a hloupe:)

Kameňák 2 (2004)

Teď mě asi všichni ukameňákujou, ale já se prostě tak průměrně bavil... Vydra, jako českej komik, je snesitelnej. Zápletka a některé výkony vedlejších postav (hlavně z policejního sboru nebo Maxovo) byly na štíru, ale celkově film působí docela uvolněně. No možná jsem den před shlédnutim neměl tolik pít:) ale kazdopadne jsem se dival stale s usmevem na obliceji. Coz je ucel komedie.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Premejslel jsem na ctyrma. Docela pohodovej film. Nic moc jsem necekal, ale byl jsem prekvapen. Mozna az trochu moc naivni a stastny konec.

Bondovy dívky jsou věčné (2002) (TV film) odpad!

Teda, mozna se mi to zdalo, protoze jsem na to koukal v maskulinistickym krouzku, ale z ty obrazovky na me prsela cista BLBOST. Takhle mi zosklivit Bondovy kocky....