Lebky (2000)

Naprosto nudny thriller. S naprosto abstraktniim zaverem.

Kulka v hlavě (1990)

Nechtene na mne film pusobil chvilema komedialne, ale i tak je to (na svou dobu bezpochyb) kvalitni akcni zabava.

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Slabsi nez jednicka. Nekolik vtipu se opakuje nebo jen mirne pozmeni. Bridget je jeste vic prastena, ale stejne neurazliva a prijemna komedie.

Freddyho úlet (2001)

Odvaznych pet za odvahu Tome Greena. Naprosto dokonala kanalova zabava. Chapu, ze film si najde priznivce i odpurce, kterych bude bohuzel vetsina.

Ostrov (2005)

Akcnim filmum jsem posledni dobou odvykl a tak snizuju hodnoceni oproti drivejsim. Ostrov zapada do rady Bayovych filmu, takze muzete cekat kvalitni? akcni zabavu.

RRRrrrr !!! (2004)

Mel jsem nutkani dat pet, ale bylo by to spis jen naschval vsem, kdo tvrdi, ze se u filmu nebavili - nemate smysl pro humor. Komedie nemusi byt jen inteligentni, aby si zaslouzila velke hodnoceni. Tento film si dela srandu i sam ze sebe a velmi casto velmi originalne. Uz dlouho jsem lepsi, blaznivou nevidel. Po druhem shlednuti zvedam ze ctyr na pet. Par vtipku mi na poprve uniklo.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Po shlednuti vsech hodnoceni musim komentovat. Film nema temer zadnou umeleckou hodnotu, ale jako jedna z mala ceskych porevulcnich komedii kdykoli nezavazne pobavi. A to skvele. Je krasne lidsky a kdo si mysli, ze ne, tomu patri jeho zahorklost.

Zapomenuté světlo (1996)

Musim se zaradit do fronty obdivovatelu. Ikdyz film pusobi obcas trochu televizne, je opravdu diky scenari, rezii a hercum brilantni. Krasny pribeh. Pan Polivka prekvapuje kazdym zaberem a Veronika Zilkova opet dokazuje, ze neni jen Tele. Davam max a preju si vic takovych duchaplnych filmu z nasi tovarny na sny.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Tak jsem asi naladen na vlnu 50ti letejch zen po prechodu, ale tohle je krom romantiky opravdu vyborna komedie. Skvele eroticke sceny, pekny holky, Nicholson je bravurni no a ma to happy end. Skvela zabava.

Princezna (1994)

Castecne souhlasim s kolegou Oscarem. Tu holku bych z tech schodu opravdu s chuti skopl. Je zvlastni, ze i nechut nakonec zapusobi tak pusobive. Ale na 4* to uz neni.