Divočák

Divočák

okres Praha
Audiovizuální labužník

112 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 28.4.2009
  Samurai Champloo (TV seriál) (2004)

  Mugen a Jin jsou dva potulní samurajové. Liší se jak stylem boje, tak svým charakterem, spojuje je ovšem výjimečné šermířské umění a také jejich ješitnost. Shoda náhod je oba jednoho dne zavede do stejného města, kde se zapletou do potyčky, v níž zemře starostův syn. Jsou odsouzeni k smrti, ale zásluhou mladičké Fuu se jim podaří utéct. Výměnou za svou záchranu jí slíbí, že jí pomohou nalézt tajemného samuraje vonícího po slunečnicích. Dobrodružná cesta po středověkém Japonsku tak jak ho možná neznáte může začít.

  • 28.4.2009
  Kapitán Zed (TV seriál) (1991)

  Kapitán Zed a jeho parťák PJ brouzdají ve snovém čase oblohu ve své lodi Dramship A12 a neohroženě čelí všem nočním můrám, které se dětem zdají. Zed a PJ jsou ovšem jen jedna z mnoha snových hlídek a vedle ošklivých nočních můr je tak čekají i obtíže s jejich věčným rivalem - nafoukaným Kapitánem Flannelem.

  • 28.4.2009
  Karas (2005)

  Krátká série odehrávající se v blízké budoucnosti ve městě Shijuku. V tomto městě proběhne série vražd, které mají několik společných znaků. Například všechny oběti jsou zbaveny tělních tekutin. Za těmito zločiny stojí bývalý ochránce města - KARAS. Tento muž, známý pod jménem Eko se rozhodl pomstít lidské rase. Otoha (nový KARAS vybraný osobou starající se o bezpečnost města - Yurine) má těmto vraždám zabránit a ochránit všechny obyvatele Shijuku. Bitva dvou KARASů může začít...