Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Veselý a vtipný večerníček :)

Vesnice (2004)

Je to hodně domyšlený a vážný film, který mě od začátku zaujal, protože mezi nejhlavnějšími postavami je slepá žena, kterou hraje Žena ve vodě. Nejdojemnější konec je na tom to nejlepší, film vlastně skončil tak trochu otevřeně, ale když skončil, bylo mi příjemné, právě takto. Ale musíte na Vesnici mít chuť nebo se vám líbit nebude. Nechte si poradit.

Cesta do fantazie (2001)

Film mě sám o sobě zaujal už když jsem ho viděla na poprvé. Hayao Miyazaki má rozsáhlou fantazii a díky Cesty do fantazie se postupem času dívám na další jeho filmy. Tento film byl jeden z prvních japonských anime filmů co jsem kdy viděla a také je jeden z nejlepších. Mám velice ráda anime a fantasy, tento film je obojí!

Šifra mistra Leonarda (2006)

Je to zajímavý film a nejlepší na něm je konec, který je velice dojemný. Divím se, proč ostatní dávají tak málo.

Malá mořská víla (1989)

Už od mala byla mořská víla můj sen. Vždycky kvůli ní jsem vstávala brzo ráno abych se na ni mohla kouknout. Když jsem byla malá, přála jsem si být jako ona. Je to příběh o tom, jak se malá mořská víla chce stát člověkem pro lásku, jak už to tak v krásných filmech bývá. Není to jen tak obyčejný příběh, teda aspoň pro mně ne. A samozřejmě to skončí HAPPYENDEM.