• Romantický

Zelená je tráva (2005)

Měla to bejt typická rodinná komedie, se spoustou dětí, které hrajou fotbal, jenže to by tam nemohl hrát Will Ferrell,....... stala se z toho dost dobrá komedie, plná bláznivých taškařic a já se u některých scén smála až jsem nemohla přestat.

Carrie 2: Zuřivost (1999)

Pokračování Carrie, nevím nevím ale do tohohle se asi nejspíš neměli moc pouštět....hlavní hrdinka má být nevlastní sestra, to měli raději udělat nějaký obstojný horor bez návaznosti.....konec ale byl vcelku zajímavý.

Carrie (2002) (TV film)

Jako remake nic moc, DePalmova Carrie, vystihovala hlavní hrdinku o hodně lépe, tady je to spíš nikým nemilovaná, doma ponižovaná holka, které se všichni smějí a na konci ji to pěkně osladí, jako adaptace knihy se to drží hodně dobře.....ale

Zapomeň na Paříž (1995)

Neviděla jsem to od úplného začátku takže jsem přesně nevěděla o čem je děj, v zápětí mi to parta v restauraci nastínila......oddechová komedie, u které se nemusí přemýšlet....občas trochu zdlouhavé, ale některé scény byly opravdu k popukání (holub, toyota.....)

Dexter (2006) (seriál)

Seznamte se s Dexterem, uhlazeným vlkem v roušce beránčím...s netvorem, kterého děsí pohled na krev...se sériovým vrahem, který je díky jednomu ze svých zlatých pravidel neodolatelně sympatický, zabíjí totiž jen zlé lidi. Ano, tohoto sériového vraha si opravdu zamilujete, aspoň u mě se tak stalo....každou epizodu jsem se těšila na další a další, a i když jsem četla knihu od Jeffa Lindsaye tak mě tento seriál překvapil, závěrem první sezóny a vůbec, že může být seriál stejně dobrý jako knížka! Michael C.Hall je prostě boží, už jako Davida z "Odpočívej v pokoji" jsem ho měla ráda ale tímto seriálem u mě boduje ještě víc. 1. série - 90%, 2. série - 80%, 3. série - 70%, 4. série - 100%, 5. série - 70%, 6. série - 90%

Carrie (1976)

Skoro bezchybná předělávka Kingovy knihy, která se po většinu času drží knižní předlohy až na pár změn, ale opravdu jen drobounkých.....není to horor úplně doslova i když tam pár leknutí je, spíše hodně temný drama....co může způsobit přehnaná láska k bohu a jedna fanatická matka a parta školáků, kteří šikanují.

Ďáblova lest (2009) (seriál)

V poslední době zase jeden z lepších českých filmů, Strach teda opravdu umí točit filmy. První dva díly se mi velice líbili ....napětí, tajemno, všechno jak má být...ale ten poslední díl se nějak vymkl kontrole, konec jsem nějak nepochopila, hlavně s tou obětí satanovi ?? to nějak nemělo logiku.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Knihu Zděnka Šmída neznám takže hodnotím seriál spíš z hlediska vodáka. Hrdinové jsou občas dost k smíchu....ty jejich hádky snad ani nejsou reálný.....neni to ani tak zábavný jako Hop nebo Trop, ale je to v poslední době něco na co se dá v televizi koukat

Mumie (1999)

Jedním slovem zábava. U tohoto filmu se nenudím, a to z několika důvodů:.... krásná Rachel Weisz, něco jako Indy Brendan Fraser, uhrančivý Imothep Arnold Vosloo, a pak řada hlášek a docela ucházejícíh scén.

Souboj Titánů (1981)

Filmová klasika....jako malá jsem tento film strašně hltala a po pravdě i teď v dospělosti se na něj moc ráda podívám.