Čtvrtý druh (2009)

Velice zajímavé ale v režiji Dr. Olatunde Osunsanmi si není 100% jistý v kramflecích. 50%

Škola života (2009)

An Education je dobrý britský romantický film, kterému nechybí tempo ale spíše hlubší propracovanost příběhu. Carey Mulligan - roztomilá, Peter Sarsgaard - vtipný a výmluvný, Dominic Cooper - zvláštní, Rosamund Pike - hloupoučká a Alfred Molina - tatíkovitý.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Terry Gilliam opět dokazuje, že jeho mysl nezná meze. Příjemné zpracování diváka táhne dál a dál do mysli Doktora Parnassa, který je skvěle podán Christophere Plummerem. Škoda jen že už Heatha Ledgera neuvidíme v něčem novém bude nám opravdu scházet. 70% Manchester Cineworld 26.10.09

Dorian Gray (2009)

Film má dobré prostředí dobré herce, ale přišlo mi to nedotažené až do konce první polovina filmu je jen o užívání a v druhé jen duševní a psychické únavě. Film je chladný jako Dorian, což není úplně nejlepší zkrátka mu chybí náboj. Tentokrát Colin Firth a Ben Barnes poze za 3 hvězdy.

Hanebný pancharti (2009)

Skvělá Mélanie Laurent, nevyužitý Brad Pitt a špatný Eli Roth to vše a ještě něco víc ve 150 minutách. Film má několik opravdu dobrých momentů, kdy si člověk říká a je to tady, ale potom se zas jen vrátí do stanovených kolejí. 70%

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Travolta-Turturro-Washington parádní trojka, ale pouze za 60%

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Pro mě jako drama výborný ale co se týče svižnosti a zábavnosti to pokulhává. Nemluvím o tom, že absolutně chybí nějaká pořádná akční scéna. 70% a doufám, že toto je pouze vánek před velkým hurikánem.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Transformers: Revenge of the Fallen sice nejsou taková pecka jako jednička ale stále člověka pobaví. Občas chvíli trvá než se zorientujete kdo je kdo a kdo je kde. Holt Michael trošku přestřelil hodně robotů málo lidí. Za 200 mega někdo natočí tohle a někdo Terminatora což je rozdíl jako blázen. 70% a těším se na další film tohohle megalomana. 22/06/09 manchester

Hledá se Eric (2009)

Velice příjemný film chvílemi beznaděj a chvílemi chuť do života. 70%