Základní instinkt 2 (2006)

Dám tři, příběh není nikterak zajímavý, ale Sharon je proste Sharon a dá se na ní pořád dívat. Chtěla si prostě užít ještě jednou pořádnou dávku exibicionismu a já myslím, že se jí to parádně povedlo.

Blesk v ráji (1994) (seriál)

Dám 3, protože když to dávali sledoval jsem to a asi se mi to i líbilo, takže průměr. Teď bych se tomu možná jen zasmál, ale možná taky ne :)

Aeon Flux (2005)

Kamera při soubojích mi hodně připomínala poslední Seagalovy filmy. Noha...ruka...noha...oblicej zaporaka....ruka..krev.. konec souboje. Nevzpomínám si na jedinou pořádnou scénu, kde by bylo vidět Charlize do obličeje. Holt ty otočky někdo dělal za ní. Ale i tak bych si ji pozval k sobě večer domů :)

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

A tak musím se přiznat, že byly doby kdy sem se na to díval. Ty první série byly náhodou celkem good. Ale později už ani nebylo vidět, že by se Čak před kamerou aspoň nějak hýbal. Třeba aspoň mohl chodit nebo tak. Holt od té doby co si zkurvil záda na Total Gymu a používá Kosmodisk se asi nesmí moc namáhat.

Duchové Marsu (2001)

Průměr. Ale fakt mě vytáčí Ice Cube s tím jeho drsňáckým výrazem.

Primadona v ohrožení (2002) (TV film)

Včera jsem to viděl v telce a bylo docela good :) Dalo se na to dívat. Klasický, mírně nadprůměrný televizní film s krásnou herečkou v hlavní roli.

Vynález (2004)

Nevím, jestli to byl účel, ale film byl až moc překombinovaný, takže jsem se v něm totálně ztratil. Ale nápad to byl dobrý.

Double Team (1997)

Dávám tři, ale ten Rodman mě neuvěřitelně sral.

Nebezpečné hry (1998)

Na tomhle filmu mě brali nejvíc sexy scény. Příhěh je taky dobrý, takže tohle je takový čistý průměr. BTW: neprodává se někde klon Denise Richards ? Ja bych ho i koupil :) Originál bude asi totiž dost drahý.

Patriot (1998)

Tak nevím, ekologická katastrofa, křížená s westernem, to by se ještě unést dalo, ale ty růžové kytičky na konci, roznášené vojenskou helikoptérou, které mají spasit lidstvo a zahnat biochemické nebezpečí - trapné.