Neuvěřitelný Hulk (2008)

Rozhodně zábavnější než první díl.Dlouho jsem to viděl na 4 hvězdičky,skvělé obsazení a akční scény,ale poslední souboj mi dost zkazil celkový dojem,takže za 3.

Prachy dělaj člověka (2006)

Ne české poměry velmi povedená podívaná.Ústřední trio nemá chybu.

Futurama (1999) (seriál)

Další kreslená senzace,kterou jsem si hned zamiloval.

Sex ve městě (2008)

Tohle je určený spíš pro fanoušky seriálu.Moc jsem se nebavil.

Suprhrdina (2008)

Říkejte si o mě,co chcete,ale já se u týhle parodie hrozně nasmál.A přitom jsem fanoušek parodií typu Žhavé výstřely,nebo Bláznivá střela a nesnáším ty dnešní pí..viny typu děsnej biják,doják a já nevím co jěště.

Jump Street 21 (1987) (seriál)

Kultovní záležitost na které jsem vyrůstal.

Hadi v letadle (2006)

Co dělají ty zasranní hadi v tom zasranným letadle?Ale jo,docela to ušlo..

Temný rytíř (2008)

Muhahaha.Tak jsem konečně viděl film o kterém se mluví,jako o nejlepším filmu roku,jako o filmu,co trhá všechny ty rekordy atd..Moje očekávání tudíž bylo nadmíru vysoké a to je možná škoda.Kdybych zašel na film dříve,kdy jsem viděl jen trailer,byl bych jistě unesen,ale takhle jsem možná i mírně zklamán.Atmosféra filmu je naprosto skvělá,ústřední trojice hrdinů(Bale,Ledger,Eckhart) podává se životní výkony,akce je strhující.Ale prostě na plné hodnocení to zkrátka nevidím,film má i své mouchy,například ke konci už znatelně filmu dochází dech,hudební motiv mi přijde sice pěkný,ale poněkud monotónní a při některých scénách jsem si vzpoměl na předešlé,otřesné díly.Nemusím vidět Batmana na discotéce,nemusím ho vidět ani u výslechu apod.Přesto se jedná o skvělý film,který všem doporučuji.

Než si pro nás přijde (2007)

Mírně nadprůměrný biják o tom,jak si užít pár posledních dní,tedy za předpokladu,že máte tučné konto.Snímek není ničím originální a duo Nicholson-Freeman jen průměrní.