Bostonská střední (2000) (seriál)

Potenciál se zdá být velký,jsem zvědavý,jak se seriál bude vyvíjet.

Raymonda má každý rád (1996) (seriál)

Sitcom,který svojí kvalitou dosahuje na takové kalibry,jako Přátelé,nebo MASH.

Jerry Maguire (1996)

Ukaž mi moje prachy Jerry.Skvělá odpočinková zábava.

Ong-bak (2003)

Příběh je sice jednoduchý,jak malá násobilka,ale,to co Tony Jaa předvádí je naprosto mimo realitu.Jaa má potenciál stát se novým Brucem Leem.

Dnes neumírej (2002)

Tohle se prostě tvůrcům nějak vymklo z rukou.Nabubřelý rozpočet,nepříliš povedené triky,trapné akční scény(hlavně na tej vodě).Brosnan s Halle Berry všechno nezachrání.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Dlouho jsem se rozhodoval,jestli dát dvě,nebo tři hvězdičky.Brendan Fraser je prostě dobrej,i když mu toho scénář příliš nedovoluje.Maria Bello je docela příjemná náhrada za Rachel Weiz..Triky jsou docela povedené,i když ne přímo skvělé.Tím však plusy asi končí.Luke Ford je jen o třináct let mladší než Fraser a prostě mi tam nějak nesedí.Jet Li je sice skvělý herec,ale ve filmu ho je asi pět minut na začátku a pět na konci.O Yeoh ani nemluvě.Doufejme,že Cohenem zprzněná trojka nebude poslední část.

Rituál (2006)

Nicolas Cage mlátí ženský a tváří se,jako by nic.Dobře ti tak,že tě upálily!Ponaučení pro příště:Ženský se nemlátí:-D

World Trade Center (2006)

Začátek skvělý,ale jakmile jsou hrdinové zasypáni,tak se začne divák zatraceně nudit.

Kód Navajo (2002)

Podle mě jeden z nejdařilejších válečných filmů za posledních 10 let.Škoda,že film v kinech propadl.

60 sekund (2000)

Pěkné obrázky,ale minumum akce...