Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Tak tohle bylo opravdu příjemné překvapení.Nejsem velký fanda animáků a už vůbec prvního dílu,který mě až na pár vyjímek nudil.Dvojka se,ale na tolik rozjela,že jsem se skoro neustále smál.Jinak je dobře,že tučňáci dostali více prostoru,protože jsou zkrátka ty nejlepší postavy ze všech.Jsem zvědavej na třetí díl.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Tak tohle byla jízda...Disco,disco!!! Adam Sandler je komediální guru součastnosti.Způsob,jakým si celý štáb kolem Juda Apatowna dělá prču z Palestiny a Izraele je vskutku originální a hlavně strašně zábavný.Vtipné byly i cameo výstupy známých osobností,jako např. John McEnroe nebo Mariah Carey.DISCO DISCO!!!

Soudný den (2008)

Tak tohle bylo slušný maso:-D Neil Marshall si po skvělém,komorním hororu Pád do tmy ukousl o dost větší sousto.Po režijní stránce bych mu neměl,co vytýkat,dokonce ani všechny ty detailní záběry mi nevadily,ale problém jsem měl se scénářem.Přišlo mi to,jako když pejsek s kočičkou pekli dort a nacpali do něj všechno,co je napadlo:-D Chvílema mi ten dort chutnal a někdy holt ne..

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Tohle pro mě bylo velkým zklamáním,i když jsem do předu četl všechny možné komentáře a připomínky.Pokuď by šlo o televizní thriller,nebo jen o epizodu z danného seriálu,tak bych byl spokojen,ale takle ne.

Mamma Mia! (2008)

Musím se přiznat,že to nebylo,tak hrozný,jak jsem čekal.Písničky jsou neuvěřitelně chytlavý,i když jsem člověk,co poslouchá hip hop a rock.A navíc hlavní představitelé jsou více než dobří!

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Tohle není Sparta,tohle je s prominutím sračka!!Doufám,že duo Friedberg/Seltzer nenatočí nikdy už žádnej film,nebo,že to půjde rovnou na dvd!Troufnu si říct,že i já s partou zhulenejch kamarádů bych napsal vtipnější scénář!

Hancock (2008)

Po všech těch recenzí jsem nečekal nic víc než jednoduchou jednohubku,ale byl jsem příjemně překvapen.Skvělá muzika,fóry i akční scény a k tomu cool Will Smith,který je ve filmu jěště větší ožrala než já.Škoda jen toho přeslazenýho konce.

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Naprostá bomba,nejen pro zaryté fanoušky seriálu.Byl jsem příjemně překvapen,Skvělá akce,skvělá muzika,nemám moc,co bych vyčítal.

Bobule (2008)

Film byl pro mě velkým zklamáním.Propagace filmu byla založena jen na hitu skupiny Kryštof a bilbordech.Film se skládá v podstatě jen z hezkých obrázků.