Arnold (2023) (seriál)

Perfektní, motivující i když pro mě téměř nic nového. (v knize je toho opravdu více)  Díky tomuto dokumentárnímu snímku mám deprese z toho, že jsem svůj dosavadní život nevyužil na maximum a ani z desetiny nedosáhl na to co on :)  Jeden velký klobouček pro jednu pohasínající hvězdu, která motivovala a obohatila miliony lidí. Dávám 90%

Poslední závod (2022)

Sportovní český film podle skutečné události, který je na solidní úrovni. Za mě 75%

Con Air (1997)

Jednoduché akční béčko, avšak vysoké kvality. Stále po letech koukatelné a krásně svižné. 75%

Úniková hra (2019)

Stupidní ''horor'' na celkem solidní úrovni. Krásný příklad, jak drahý film nepůsobí tak dobře jako nízkorozpočtový film se správnou atmosférou a kvalitním scénářem. Bohužel atmosféra je to, co film postrádá a postavy si zřejmě nezamilujete. Působí to jako Kostka šmrnclá se Saw, ale pro teenagery. Suma sumárum těch 60% si to zaslouží..

Pach krve (2021)

Námět super. Asi i poutavější než původní pach krve.. ale to je asi vše. Zvuk je asi nejslabší stránka, dále nelogičnosti postav na úrovni Céčkoveho hororu. Celé to působí opravdu stupidně. Nechápu, že spousta filmových fanšmejkrů tu dává 4*. Jako opravdu je to pro vás film na 80%?? Za mě je to o dva stupně níž než původní zpracování. Rádoby morálku a zamyšlení nad lidskostí válcuje brutální nelogičnost a tupost. Dávám 45%

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Jo těch 90% je férových. Ačkoliv vesterny zrovna nemusím, tak možná je tenhle nejlepší, takže i za mě 90%..