Docent (2023) (seriál)

A ta scéna ve třetím díle ve sklepě s flaškou vody měla bejt jako co??? Fakt jsem chtěl v tu chvíli zažalovat ČT, že jsem díky týhle scéně zešedivěl jak Alois Švehlík. Jak pár vteřin dokáže zkurvit dojem z celý série je až neuvěřitelný.

Labyrint (2015) (seriál)

dost slabý tři hvězdy a to především kvůli otřesný hudbě O.G.Brzohatýho. Jeho přehnaná snaha cpát všude Rag'n'Bone Mana tak otravuje celej seriál od první do třetí řady. Je fakt, že ve třetí řadě ho používá jako šafránu, ale bohužel na místech a ve scénách, kde se to hodí úplně nejmíň. Až mě to zvedlo fyzicky ze židle. I zbytek jeho hudební kulisy je tak strašnej, že mě to bolelo po celým těle. Sorry Ondro, mám tě jinak fakt rád a seš docela sympaťák, ale tohle si fakt dosral. Myteriózní atmoška prostě tak nějak úplně nefunguje. Občas jsou některý efekty v "akčních" scénách vyloženě úsměvný. Např. když ve 3.serii letí slamněnej panák aka Ljuba Krbová z věže kostela, tak připomíná člověka asi jako Fabie Ferrari. Jakoby noční scény natáčený ve dne, mě vytáčely do maxima. Plus ty uměle dodělávaný světelný kužely u světlometů aut. Pičo tak to natočte v noci, ať to nevypadá jak Halyvůd pro chudý a ještě na tom něco ušetřetý. Takhle by se dalo pokračovat dalších 8000 znaků. Námět super, forma na hovno.

Labyrint - Série 1 (2015) (série)

O. G. Brzobohatý degradoval slušnou kriminálku svým otřesným hudebním doprovodem na parodii slušný kriminálky. Fyzicky jsem si celou sérii protrpěl a ještě teď mám husí kůži, když si vzpomenu na závěrečnou scénu. Jestli bude v druhý sérii stejná hudební tortura, tak tomu dám odpad ani nemrknu.

Princip slasti (2019) (seriál)

Ještě jednou uslyším Malgorzatu Buczkowskou mluvit anglicky s tim jejím přepítchenym afektovanym přízvukem, tak přísahám, že si uříznu ruku. Jinak po delší době krimi z dílny ČT, kdy jsem neměl chuť to vypnout po prvnívh třech dílech. Ale co si budem. Šest dílů by tomu slušelo víc. Takhle se to vleklo a kazilo to celkovej dojem z jinak dobrý kriminálky.

Ultimátum (2022) (seriál)

Čtyři díly by byly ještě únosný. Takhle jsem trpěl jak hovado u tý natahovaný překombinovaný nudy. Tu marnost tomu nakonec podtrhla finálová scéna s Attilou Véghem, kdy se lusknutím prstu ze dne stala noc, ze světla tma. To co bylo za scénografickej majstrštyk ty vole??? A Zagorka do závěrečnejch titulků. Kýč byč.

Vodník (2019) (seriál)

Opravdu, až na pár vyjímek, jsem tu jedinej, komu nesedí načasování vraždy? !SPOILER! Vrah by nikdy nemohl stihnout dítě zabít dřív, než se matka vrátí. Ve chvíli, kdy zatloukal cihlu na plaňce od plotu, už musela bejt matka zpátky. Navíc to díky kulhání nebyl žádnej sprinter. Pak ještě vzít dítě, zapnout pilu. Nehledě na to, že původně chtěl dítě utopit. Takže sorry, ale tohle se nepovedlo. Naopak ze závěrečnýho monologu mrazí. Ten se povedl na jedničku. Věřim, že my, co máme děti, prožíváme tohle téma o to víc intenzivněji.

Případ pro exorcistu (2015) (seriál)

Nic tady nefunguje. Atmosféra žádná. Postavám nejsem schopnej věřit ani nos mezi očima. Jediný, co je tady jakž takž pozitivní je chemie mezi Melíškovou, Krobotem a Majerem. Nic víc. Vrchol toho všeho patláctví byla postava Fořta. To mělo bejt co za rouru??? Věřim, že v knížce je toho asi spousta vykreslená jinak, ale tohle není knížka. Takže sorry jako, ale ty dvě hvězdy jsou fakt s odřenejma ušima.

Živé terče (2019) (seriál)

Borec trefí Viktora Preisse na x set metrů z posedu a pak v kostele čeká celou věčnost, než vystřelí na frajera, kterej je od něho pár metrů? Jako watafuck??? Následnou efektní policejní palbu z otočky (?) přímo do hlavy jsem si pouštěl asi 100krát a řezal se u toho jak debil. Zpackaná relativně dobře rozjetá detektivka. Běžte s podobně dokurvenejma koncema do řiti. Takhle posrat celou sérii prostě není fér. Jdu brečet do kouta...

Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)

Jedna věc. Jediná. KDE VZAL KU*VA TU DCERU???? V první řadě jasně mluví o tom, že by dítě posunulo jeho vztah s přítelkyní dál, ale ona že nechce nebo něco podobnýho. To není podstatný. Rozejdou se, poprcávaj si jak to tak bejvá i po rozchodu. Typka odjede někam do Číny a střih... Druhá řada a je tady asi 8letá holka. Tzn.ty vole, že už by jí v první řadě museli mít. Nebo jako co? Genetickej experiment v Číně a holka dorazila lodí s ostatníma krámama z wishe jako 8letej fakan nebo co??? Tohle pan Zapletal pos*al tak, že sem měl sto chutí to u prvního dílu vypnout. Nevypnul. Dokoukal jsem druhou řadu a... a měl jsem to vypnout už na začátku. Nikdy se nepoučim, nikdy.