K zemi hleď! (2021)

Nemůžu si odpustit jednu věc. Zasloužený 4* , ale do prdele, co ta Ariana Grande???? Bylo to zbytečný, hloupý a rušivý. Korunu tomu nasadila úplně přepíčená scéna z koncertu. Na druhou stranu C.Blanchett je tady absolutně k nakousnutí.

Spolu (2022)

Moje chyba, že jsem od toho čekal veledílo ve stylu Život je úžasný nebo Moje levá noha . Kozub si tu sice všechny namazal na chleba jak Bohdalka a její Fany, ale jinak je ten film studenej, nudnej a úplně blbej jako Terina.

Black Adam (2022)

Tpč jakože počítal někdo ty zpomalený záběry??? Řekl bych, že to je na nějakej rekord ne?

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

U Shreka tvl ok, ale tady za to závěrečný tanyny hvězda minus. Škoda. Takhle to dokurvit v posledních 5minutách. Achjo

Želvy Ninja: Mutantí chaos (2023)

Tak za ten dabing bych někomu fakt rád dál kopačku z otočky z výskoku a doživotní zákaz v branži.

Odvězněný (2023) (seriál)

Už od první vteřiny jsem chtěl tý afektovaný krávě v podání Kerry Washington zakroutit krkem. Tak nesnesitelná seriálová postava se vidí fakt málokdy. Celý je to nezáživný, utahaný, postavy řeší něco a tobě je vlastně u prdele co, protože furt zíváš. Ta pitchka má k ruce nonstop přilepenej telefon, což už samo o sobě je neskutečně otravný, že máš chuť jí bez toho telefonu vysadit někde uprostřed Nevadský pouště a děj se vůle boží. Sečteno podtrženo, Delroy Lindo je jedinej důvod, proč má smysl se na tuhle nudu koukat.

Místo zločinu České Budějovice (2023) (seriál)

Tenhle seriál je povedenej asi jako je povedá maska zmlácený recepční v posledním dílu - nechce se ti na to koukat, protože je to uplně na hovno. Jenže já jsem tak trochu autista a když něco začnu, tak to doukám. ...bohužel

Jan Hus (2015) (TV film)

Kocáb, ať za hudbu shoří na hranici a tý arcisvini Dolanskýmu Oscara. Čau

Nezanechat stopy (2021)

Při pohledu na dosazenou prokurátorku Aleksandru Koniecznou se ve mě vařily hovna přátelé. Bravo bravo bravo!!!!

Moon Knight (2022) (seriál)

Oscar Isaac urval strop a já ještě teď hledám bradu někde ve sklepě, kam mi spadla.