Norské dřevo (2010) odpad!

Po pár minutách vypnuto, jelikož pro neznalého knižní předlohy je film naprosto nekoukatelný!! Divák absolutně neví která bije, postavy se zjevují zničehonic, dialogy nedávají hlavu ani patu. Myslím že pan "režisér" vzal knihu, otočil pár stránek a kam bodnul prst, to nafilmoval! A šup o pár kapitol dál udělal to samé, jen aby to měl co nejdříve z krku a takhle je to celý film, vždy shlédneme snad namátkově vybraných pár vět či stránek a jedeme dál. Tohle z filmem nemá pranic společného!!!

Pojedeme k moři (2014)

Nejenže Mádl przní filmy jako "herec" ale už i jako "režisér", i když má to jednu nespornou výhodu a to tu, že se nemusíme dívat na jeho odpudivý obličej.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013) odpad!

Na tenhle snimek jsem se fakt hodně těšil a tím větší bylo mé zklamání. Je to totální sterilní, prázdná, strojová americká srágora, která si hraje na něco víc. Už dlouho jsem neviděl nic tak nudného, prázdného a naprosto emocí prostého...je to celé jen krásně zabalené nic. Škoda, potencionál to mělo veliký.

Neznámá (2006)

Velmi znepokojivý snímek, leč dosti rozvleklý a než se ke konci vše vysvětlí, také dosti chaotický, což beru jako jednoznačný mínus. Divák sleduje plátno a ještě ani po hodině neví o co se tam vlastně jedná.

Milí lidé (2010)

Mistrně propletenej slepenec lidskejch osudů, který spojuje hluboký smutek a tíživá samota. No a láska, láska vás může potkat kdekoliv, zkrátka nádhernej snímek <3

Špičák (2009)

Velmi zajímavý a silně chorý snímek, takovej veselej manuál k výchově kvalitních potomků aneb sonda do jedné labilní rodinky. Narušený, despotický, tyranský otec si splnil svůj sen, za plotem vychovává podle svých ujetých pravidel své tři potomky, nikdo nesmí opustit rodnej pozemek, protože ...proč? Protože nesmějí spoustu věcí, a milý, slizký otecko jim to vždy nějak fikaně odůvodní...jakože vás třeba sežere kočka, nejnebezpečnější to tvor na světě haha. Film je fakt síla, čeká vás spousta zvráceností a podivuhodných záběrů k čemuž dopomáhá i netradiční kamera a pokud se nepletu, jakákoliv absence hudby. Já si snímek jako milovník bizarností parádně užil a vyloženě se těšil co za další zvrácenost na mě film přichystá v další vteřině. Jinak by se to celé dalo shrnout do jedné věty : Za všechno zlo světa můžou rodiče. Každýmu z nás naložej svojí výchovou tolik traumat na celej zbytek života ...haf haf.

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (2013)

Natočit naprosto asexuální film bez erotického náboje, který je o pornoherečce a zlomovém pornofilmu, je skutečně umění. Navíc když je to údajná biografie se o Lindě nedozvíme zhola nic. Filmový emerický průjem.

47 róninů (2013)

Ou, tak tohle se úplně nepovedlo, na druhou stranu to není až takovej průser, kterej jsem čekal díky četným kritikám. Nejhorší vadou na kráse je přímočarý ničím nepřekvapivý scénář, který si jede od začátku po přímce do konce, bez nějakých odboček. Za druhé ten rating, díky kterému nebyla vidět ani kapka krve! Je mi kurva skoro třicet a gejzíry krve v samurajských filmech jsou pro mě nutností hehe! Děti ať si lezou na toho zjizvenýho Potterovic kluka a mě ať kvůli nim filmy neprzněj. No a za třetí.. Keanu....ponížený, zženštilý, slizký buzerantek, prkenný, co na něm všichni máte je mi záhadou.

Dospělost (2008)

Precizní zakončení jedničky....vždycky se najde větší ryba než seš Ty sám a ta si tě dá s chutí k večeři bro...a zároveń nic není takový, jaký se to na první pohled zdá.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Tohle by mělo sloužit jako odstrašující příklad a varování, protože takovejchhle chorejch zmrdů běhá po světě víc než by mi bylo milý. Velice znepokojivej snímek, o to víc tím, že tohle se prostě může stát a v různejch obdobách se taky děje...