Hotel Rwanda (2004)

Jak málo stačí aby se lidi mezi sebou začali vraždit, jak tenká je ta hranice, dej jim příležitost a historie nám pokaždé ukázala čeho jsme schopni. Zlo nečíhá pod postelí, ne v temném lese či o půlnoci na hřbitově...potkáváme ho každý den venku na ulici, protože to největší zlo je zlý, sobecký člověk plný nenávisti a zášti..

Batman navždy (1995)

Totální šílenost, leč bohužel dost nudná.

Aljaška (1996) odpad!

Stupidní a pitomé, pro inteligentního člověka nekoukatelné.

Shrek Třetí (2007) odpad!

Vrchol trapnosti a konzumní sračkovitosti! Fuj!

Doblba! (2005)

Naprosto skvělá černá komedie, nechápu zdejší nízké hodnocení, je to kult a Dušek tady naprosto perfektní magor!

Pravdivá romance (1993)

Kult všech kultů a modla všech model, nemám co víc dodat!

Kozure Ókami: Oja no kokoro ko no kokoro (1972)

Zatím nejslabší díl celé série, souboje opět efektní, ovšem scénář je tu dosti slabý a celé to působí jen jako náhodné souboje nijak nepropojené s dějem..

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Tak tahle šílená psychedelická haluz mě nechala naprosto klidným a nikterak mne nezasáhla, dokonce se přiznám že jsem to v půlce znuděn vypnul,ale chápu proč je to pro tolik lidí takový kult...

Divoši (2012)

Kdyby to mělo o hodinku míň, tak možná, ale takhle to bylo utahané jako 60ti letá Mexičanka, no a ten dvojí konec byl vyloženě na pěst, nemohl jsem se dočkat kdy už to skončí a to u filmu tohohle tipu není zrovinka to pravé ořechové. Benicio byl brilantní a jediná zapamatovatelná postava ve filmu bohužel!