Vikingové (2013) (seriál)

Prvá séria: ****, Druhá : *****, Tretia **** a pol.

Podfukáři (2013)

Film presne ako kúzelnícke predstavenie, vieme že nás klamú ale bavíme sa a na konci tlieskame.

Hannibal (2013) (seriál)

1.séria *** a pol

Imaginaerum (2012)

Po druhom zhliadnutí musím napísať : Tuomas a Stobe THANKS FOR THE RIDE.

Raubíř Ralf (2012)

Prvá polhodina je príjemne nostalgická pre tých čo zažili arkádové 80roky a obdobie Doomoviek, potom sa to presunie do Sugar Rush nad ktorou ohŕňa nos aj Ralph kvôli presladenosti.Tempo klesá takmer na nulu, dej zdetinštie pribudne zopár product placement vtipov a takto to trvá takmer až do konca, kde posledných 15-20 minút je opäť aspoň trochu znesiteľných. No a na záver už len čerešňa a to záverečné titulky ktoré opáť navodia atmosféru 80tiek. Celý film je dosť nevyrovnaný, pripadá mi akoby sa malo jednať o úplne iný film a tvorcovia sa pri výrobe bavili a spomínali a zrazu si spomenuli že chcú do kín dostať hlavne deti a tak tam prihodili Sugar Rush.

6 Days to Air: The Making of South Park (2011) (TV film)

Konečne vidíme do zákulisia SOUTH PARK-u, vtipné, zaujímavé a ešte ma potešilo, že tam majú v jednej z miestností na stene medzi inými aj dres Žiga Pállfyho aj s jeho podpisom :-)

Pán času (2005) (seriál)

Prvá séria:***, Druhá: ****, Tretia: ****, Štvrtá: *****,Piata: **** a pol, Šiesta:*****, Siedma:**** a pol, Ôsma:**** a pol, Deviata **** a pol, Desiata ****

Vřískot 4 (2011)

Aj keď Scream 4 tradične režíroval Wes Craven a k scenáru sa opäť vrátil Kevin Williamson, tak je paradox že si vo filme ohodnotili svoj vlastný film sami a to cez hlášku Sidney: "DONT FUCK WITH THE ORIGINAL".

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Prvá séria za ***** , druhá ***** tretia **** štvrtá ***,piata ***.

Světová invaze (2011)

Žeby už US Army čakala inváziu z vesmíru a dala si natočiť toto náborové video? :-)