savra

okres Znojmo
student

1 bod

• 19.11.2015  22:06

Dokument dobrý až na ublížené scénky s panem Radou. Není se čemu divit, že se kvůli tomu Babiš vztekal. Jinak dokument dokazuje již známé, AB nesnese jiný názor.

• 17.2.2011  19:44

Ano, konec je překvapivý a přichází až moc brzy. Pokud bylo zamýšleno šokující ukončení, měl být asi delší a bez těch zbytečných informací o facebooku, které už stejně nikoho nepřekvapí.... Prostě mi přijde, jako by ještě něco chybělo. Jinak si ale myslím, že co do kvality natočení je to super...

• 15.2.2011  23:15

Nejsou to jen televizní reklamy, hlavně je to preventivní program pro školy (a celou veřenost).

• 10.2.2011  19:47
    Donnie Darko (2001)

Výborný film, žánrově nezařaditelný a s vlastním stylem. Tak to má být. Jak se někdy říkává: při dvou věcech mě zamrazí, když vidím takhle velký nanuk a pohled Jakea Gyllenhaala.

• 24.1.2011  22:58
    Dřevorubci v bažinách (TV pořad) (2009)

Je to jeden z nejhorších pořadů, co Discovery Channel vytvořil. Není to špatně natočený pořad, ale je natočený na špatné téma. Přece nepotřebujeme vědět, jak vyhnat bobry, abysme mohli dál těžit dřevo...

• 4.1.2011  22:57

1. díl: Začíná to docela slušně. Pro mě se tu objevilo pár tipů na filmy o kterých jsem nevěděl... Co mě ale trošku nesedělo, byla taková ta kritika na současnou Českou republiku ala "martin michal".

• 3.11.2010  22:52
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Nechcu si to u Chucka rozházet.

• 29.10.2010  17:51

Někdo ráčí kráčet v brnění má na něm rádoby er, když není urozen rychle je prozrazen, když neříká krásné er, tak ten si říká o malér. Moudrý král princeznin bratranec když vdával svých pět dcer, řek to dál nesnesu a prchnul do lesů žádný ženich nemá er, kdo nemá er ztrácí charakter. KRÁLOVSKÉ REGGAE...

• 18.4.2010  22:25
    Šest hodin života (TV film) (2009)

Jak je tady už řečeno všechno zajímavé z filmu je uvedeno v obsahu. Film má poměrně silný a napínavý prostředek, ale jakmile zjistíte o co jde (na to přijdete hodně brzy) je pomalu ubíhající konec opravdu nuda.

• 31.3.2010  16:56

Tenhle film totálně kazí opravdu nehezký dabing, ale i tak je to celkově na Terence a Buda docela nuda.

• 11.3.2010  18:45
    Případy detektiva Murdocha (TV seriál) (2008)

Má to spád, akorát jediné co mi vadí je, že Murdoch řeší případy, jako v CSI...

• 7.3.2010  22:13

Za ten konec nekonec. Jinak skoro ***.

• 13.2.2010  20:25

Velká nádherná blbost.

• 1.2.2010  10:23

Parádní zábava po celých sedm večerů u televize. Pavel Kříž jako záporák je super. A závěrečná bitva v posledním díle vypadala opravdu dobře.

• 28.1.2010  21:59
    Prohnilí (1984)

Tak tohle je jeden z nejlepších filmů. Výborný film, výborní herci.

• 27.12.2009  23:12
    Trapasy (TV seriál) (2007)

Zábava s Mádlem a Liškou, kterýmu se prostě musíte smát, jinak trapas.

• 27.12.2009  21:46
    Santa kdo? (TV film) (2000)

Na tenhle film jsem se díval z nudy ale ta mě přisledování neopustila. Do konce jsem vydržel ale těch 90 minut bylo hooodně dlouhých.

• 27.12.2009  21:45
    Šerifové (1998)

Thriller který ničím nevybočuje, děj je podobný Uprchlíkovi. Hlavním tahákem abych se na tenhle film podíval pro mě byl Tommy Lee Jones a nezklamal, předvádí něco podobného co v Uprchlíkovi jen proti němu nestojí sympatický Richard Kimble.

• 7.6.2009  18:58
    Vraždy v Midsomeru (TV seriál) (1997)

Mezi krimi seriály je výborný. U novějších sérií je mě štve zdlouhavost, která nemá nic společného s napínavostí jako u předchozích dílů... Hodnocení zatím měnit nebudu a uvidíme co bude dál, snad to byly jen slabší díly.

• 17.3.2009  19:05
    Karamazovi (2008)

Film jsem viděl až po doporučení "Českých lvů" a musím říct že si je Karamazovi zasloužili. Atmosféra je úchvatná, je tam pár slabších míst ale filmu to na síle neubralo, úžasný zážitek.

• 17.2.2009  15:54

PROSÍM TĚ VZPAMATUJ SE, TUHNE TI MOZEK.

• 10.7.2008  13:14

TVÉ LŽI JSOU JAKO BANÁNY, PŘICHÁZEJÍ VE VELKÝCH ŽLUTÝCH TRSECH.