Suprhrdina (2008)

Já nevím, jak vy, ale mě se to strašně moc líbilo, totální sranda, tak nevím, proč to tak hodnotíte, neříkejte, že jste se u toho ani jednou nezasmáli. :-)

Úhel pohledu (2008)

Vůbec jsem nevěděla o čem ten film bude( nějaký úhel pohledu ), tak když jsem ho uviděla, tak mi to připadalo tak trošku divné, nějak moc mě nenadchlo, že ten film bude celý o útoku na nějakého prezidenta, ale potom, jak se přehrávaly ty různé pohledy od různých herců, tak luxus :-) Říkám si, tak tenhle Matthew Fox je věrný prezidentovi, ale jeho pohled, no tak mě to naštvalo, a zrovinka ten, který prezidenta zachrání, tak jsem si myslela, že ho zradí...No vůbec nevíte, co se stane, co máte čekat :-) jinak moc dobře propracované! Tak v půlce, když už všechno pochopíte, tak úplně sedíte a čekáte, úplně nadšení, jak to dopadne :-) doporučuji!!! 70%

Určitě, možná (2008)

Líbila se mi tak jeho dcera. Byla neskutečně chytrá a ještě dokázala to, aby byl otec štastný.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Příjemně strávené prázdniny, troška lásky, neshod, neštěstí, ale hlavně, že konec dopadl dobře. Woody to prostě umí.

Já, legenda (2007)

Hodně mi to připomínalo 28 dní dní poté a 28 týdnu poté. Moc se mi nelíbili ty příšerky! Ale bylo mi líto pak toho pejska...

Melodie mého srdce (2007)

Nádherný film, ale přesto mi tam chybělo víc děje. Víc by to chtělo propracovat. Ale pokud se jedná o pointu filmu. Je nezbytné zdůraznit, že téma, které bylo pro film vybráno, bylo skvělé. Sama miluji hudbu, proto mě to nadchlo. 4*

Mlha (2007)

Setkáte se se skupinou lidí, které uvěznila v supermarketu mlha, která na první pohled vypadá neškodně, na pohled druhý tam ovšem na vás čeká smrt. Časem se však nebojíte toho, co se v mlze skrývá, ale spíše samotných lidí uvězněných v supermarketu. Můžete vidět přímo ukázkovou davovou psychózu a skvěle vykreslenou transformaci charakterů lidí.A ten konec, ten vás dostane, to zaručuji.

Než si pro nás přijde (2007)

Užívat do konce svého života, jelikož už zbývá jen málo. Tohle bylo jejich heslo. Myslím, že splnili všechno, co si přáli. Udělat z toho polokomedii byl skvělý nápad. Sedí to tam. Zasmála jsem se. A obsazení hlavních postav skvělými herci tomu filmu ještě přilepšilo.

Pozemšťan (2007)

Ani jsem nepochopila ten konec, jestli si to teda vymyslel nebo ne, protože když začal mluvit na konci s tím psychologem a vzešlo z toho, že ho před 60lety ten ´man from earth´ učil na výšce. Vždyt 60 ještě neměl...xD