• Pohádka

John Q. (2002)

Říká se, že mateřská láska je láska největší. Denzel Washington ve své roli mistrně staví otcovskou lásku na roveň té mateřské.

Jů, vona je chlap (2002)

nezajímá mě zdejší hodnocení této komedie ostatními....já osobně jsem ji viděla 3x a mohu stále znovu :-)

Kanadská noc (2008) (TV film)

Rukopis pana režiséra se nezapře ani zde. Doplníme-li k tomu strhující hlavní role Dagmar Veškrnové-Havlové a Viktora Preisse, nemůžeme hodnotit méně jak za 4.

Karel (2020)

Božský dokument o božském Karlu Gottovi, plný smíchu i slz, musí být zkrátka božský navěky. Vše tak, jak má být, až na ten nebožský Boží zásah v závěru.

Katapult (1983)

Taková je dnešní realita... Krásný důkaz o tom, kam až nás nevěry mohou katapultovat...

Kate a Leopold (2001)

Jen kdyby takový romantický Leopold žil, že jo holky ...

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Přesně stejné velké zklamání jako bylo u Osady. Tentýž problém - krásná místa a záběry, dobré herecké obsazení, ale absolutně nezajímavý děj a nudné dialogy připomínající nudné politické debaty. Trapné. Kolečko zklamal. Pro mě osobně zaručenou kvalitou - Troška, Svěrákovi, Zelenka, Jiří Strach apod. A pak samozřejmě rovněž další klasické legendy jako Vorlíček apod.

Když Harry potkal Sally (1989)

Krásná romantika. Jen více takových odpočinkových filmů, co nás odvedou od kruté reality.