Tobruk (1967)

Standardní válečný film, jehož hlavním kladem je velmi kvalitní zpracování (exteriéry,bitvy) a neuvěřitelně explozivní závěr, na nějž muselo padnout nespočet litrů hořavin. Kvalitně odvedená práce, které však chybí hlubší příběh a jenž tak zůstává pouze akční válečnou podívanou.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Vynikající film, dokonalý scénář a úžasní herci. Co víc si přát? Jediné co by se snad dalo vytknout, je přílišná složitost příběhu - tedy spíše chaos ve jménech, kterých je příliš, což může leckomu delat nemalé potíže. Jinak bravůrně odvedené řemeslo.

Rivalové (1996)

Klasický, 100x okoukaný příběh, Sendler jako dobrosrdečný idiot, který pro nějakou tu ránu pěstí nemusí chodit daleko a občas velmi stupidní vtípky. Ok, je to blbost,ale...velmi zdařilá blbost, u které jsem se skvěle pobavil a zasmál. Navíc, Ben Stiller je jako sadistický ošetřovatel neodolatelný a některé vtipy se opravdu povedly. Jedna z nejlepších Sanlerových komedií. Tři bodíky berte jako jedno z max. hodnocení v daném odvětví.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Tenhle film není ničím jiným, než tím, co si přeje každý teenager v Americe videt. Stupidní příběh který danou skupinu osloví, nádherná děvčata, neodolatelní chlapci a happy end. Ok, nemám nic proti, ale když něco dělat, tak kvalitně a nejlíp s vtipem - a to se tvůrcům ztratilo někde za horizontem!

Slídilové (1992)

Přesně tento typ filmu miluju! Skvělý příběh se spoustou překvapivých odhalení udržuje diváka po celou stopáž v určitém napětí, které je výborně prokládáno nejrůznějšími vtípky a fórky(především závěrečná scéna je pro mě naprosto smrtelnou záležitostí). Film není dokonalý, ale určitě neodmítnu jeho sledování ani příště. A to třeba po sté...

Správná dvojka II (1998)

Stupidní příběh bez srandovních vtipů nezachrání ani legendy, jakými jsou Jack Lemmon A Walt Matthau... Jejich postavy až moc připomínají staříky z povedeného "Dej si pohov, kámoši", ale nemají naprosto žádné vnitřní kouzlo a švih. I hudba (Silvestri) je ucandaná a nudná jako celý film, který tak bohužel nestojí za ztracených 100 minut života...

Zbožné přání (1996)

Zajímavě zfrázovaný příběh, relativně slušně natočený s polidštěným "osudováním". Retro-filmové vsuvky jsou však neuvěřitelně otravné a zakončení filmu je naprosto jinde, než by se hodilo (což platí i o dalších sekvencích). Určitě se neunudíte, ale s nadšením nepočítat!!!

Černá slečna, slečna Černá (2002) (TV film)

Velice příjemná televizní komedie, u které jsem sice předpokládal dějovou linii ve zcela jiném směru, ale i tak jsem se skvěle pobavil. Herecké výkony všech zúčastněných jsou vynikajícící a díky střídmé délce prostě nemáte na nudu čas!

První rytíř (1995)

Mám rád dobrodružné filmy a První rytíř se mi v podstatě líbil. Jeho veliká slabost je ale v totálně ucandaném příběhu, přehnaně hrdinském scénáři a až směšně klasických obrazových sekvencích (trauma z dětství, Gere Superman, já se nebojím ani umřít....). No prostě hezký film s velmi nepříjemnými standardkami!

Panika (2001) odpad!

Jestli někdy mělo Béčko svou hranici, tak filmy jako je Panika ji s přehledem odbourávají. Kdo proboha má tolik peněz, že může financovat takovou debilitu ?!?!?