Silnice (1954)

Co o tom rict? Felliny s uzasnou Gelsominou a silnym pribehem o hloupucky vesnicance putujici se cirkusakem Zampanem po Italii. #KVIFF 47th

Kamkoli jdeš (2012)

Pro me rozhodne nejlepsi film ve Varech. Nejenze reziserka ukazala tema nabozensky striktnich rodin z jineho uhlu, ale jeste spojila problem Izraele a Palestiny. Dve hlavni prestavitelky byly uzasny a svoji roli zahrali na 120%. Celkovy dojem z filmu pak jeste umocnila diskuze s reziserkou. Jeji namet byla pry babicka, ktera byla take ze silne pobozne rodiny a byla nucena vdat se za sveho bratrance. #KVIFF 47th

Jeff, který žije s mámou (2011)

Zatracene mila rodinna komedie s perfektnima hercema. Jason je skvelej a tyhle role mu sedej. Na to, ze Susan prijela do Varu aby predstavila Jeff Who Lives At Home jako svoji premieru, mi to prislo az moc slaby (je to mily, neurazi, ale prumerny) . Ke vsemu tam jeste hrala pouze vedlejsi roli, ve ktery nemohla ukazat svuj tanlent. #KVIFF 47th

Bez kalhot (2012)

Kdyz jsem zjitila, ze film je ve Varech, tak jsem se nestacila divit. Co dela klasicka hollywoodska komedie na KVIFF je mi zahadou. Nicmene jsme se stejne vydaly do velkeho salu podivat na tento zazrak. A musim rict, ze to zazrak rozhodne nebyl, spis predvidatelna komedie s peknejma hercema a udesnejma tangacema. #KVIFF 47th

Poslední krok (2012)

No vzhledem k tomu, ze jsem asi 80% filmu prospala, tak to asi nebylo nic moc. #KVIFF 47th

Na shledanou, tati (2011)

Tak to nechces. Desne utahanej film, kterej me ve velkym sale dokazal perfektne uspat. 90% zabery na hlavni hrdinku, jak se utapi v sebelitosti a pri vzpominkach na sveho zesnuleho otce masturbuje. Jediny co ji muzu pripsat k dobru je, ze dokazala dovizt skoro celou rodinu k blaznostvi, kdyz jeji svagrova zacala vykurovat a neter pokreslovat barbiny, tak to byl podle me ten spravnej smer, kterej mel film nabrat. #KVIFF 47

Zabít bobra (2012)

Pro me jeden z nejlepsich flmu festivalu. Perfektni duo hercu, kteri z vazne sceny dokazali vytvorit komickou situaci. Prijemnej polskej film s vybornou atmosferou a peknou kamerou. #KVIFF 47

Tohle je ráj (2012)

No tak to je chujovina. Banda posahanejch hipiku behajici po lese a mlsajici vsechno ,co se da zfetaovat mi v tomhle podani rozhodne nesedlo. Vetsina vtipu byla trapna a Rudduv fuck-speech byl opravdu otresnej.

Experiment (2010)

Film je postavenej na vybornejch hereckejch vykonech a tematu, na kterym se clovek musi zamyslet. Jsme zvirata, dejte spatnejm lidem moc a preroste jim to pres hlavu.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Magor vedle magora, zadny superhrdinove a zadny kecy o tom, jak zachranit svet . Proste chlastaj, chrapou s kym muzou, fetujou a nadavaj, prakticky pravdiva ukazka dnesni mladeze. Kazda postava ma neco do sebe a spolu se krasne doplnujou. K tomu maj vybornej soundtrack a kamera dodava perfektni atmosferu.