Boomstick

Boomstick

študák

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 30.7.2012  18:33

Môj záver je taký že chýba dopad z Temného Rytiera pretože Rises je moc vzdialený od reality...Joker atakoval niečo nám nie zas až tak vzdialené,jeho hrozba sa týkala bežných ľudí a prakticky by sa to stať mohlo,viz scéna s ľoďou v Dark Knight,to je niečo čo cíťiaceho človeka zasiahne a donúti premýšľať...podobné prvky tu chýbali a tak z toho zostal hlavne výborne napísaný a natočený thriller

• 28.1.2012  20:56
    Wrestler (2008)

Aronofského tvorba mi nesedí.Nebavilo ma legendárne Rekviem,ani Fontána.Zato Wrestler z neakého záhadného dôvodu je film ktorý si ma získal.Bude to asi tým užasnym pocitom nostalgie ktorý s filmu vyžaruje.Film sa kĺže svojím volným tempom,maximálne ťaží s príjemného Rourkovho výkonu.Veľmi komorné tiché dielko.

• 28.1.2012  13:37

Prvý film bol po všetkých stránkach výborný.Postavil základ pre tento film.Dvojka silne čerpá z prvého filmu vďaka čomu sa stáva mohutnejšia a monumentálnejšia,scenár je špičkový,jeden z najlepších akých poznám.Sekvencie z prvého filmu su bravúrne zakomponované do filmu.Excelentné dielo!

• 28.1.2012  11:32
    Big Lebowski (1998)

Máloktorý film srší takou dementnou genialitou (oxymoron) ako Big Lebowski.Človek by neveril že film, ktorého hlavný konflikt je očúraný koberec,by mohol fungovať ale čo čert nechcel! Čo je vlastne Lebowski?Komédia?Detektívka?Film noir?Big Lebowski je všetko toto dohromady a úspešne!Pri každom zhliadnutí sa klaniam pred týmto filmom na moj vlastný koberec ktorý "ties the room together" :-)

• 28.1.2012  11:16
    Občan Kane (1941)

Dá sa k tomuto filmu niečo dodať?Občan Kane je geniálne dielo.Moderná filmová reč je nesmierne vďačná za existenciu tohto filmu.Retrospektíva,rozbitá chronológia,dokumentárne postupy,plne ostré a viacplánove zábery.Scenár geniálny,a herecké výkony!Hádžem hrach na stenu.Občan Kane je nadfilm.

• 28.1.2012  00:09
    The Nostalgia Critic (TV seriál) (2008)

Verím že Dougov prejav nemusí rezať každému.Keď si púšťam najnovšie epizódy tak spolubývajúcich to neskutočne irituje :D.Áno Doug podáva svoje rozbory veľmi extravagantnou formou,ale na druhej strane maximálne trefnou.Tento seriál ma takpovediac naučil rozoberať filmy :)

• 28.1.2012  00:01
    RKO 281 (TV film) (1999)

Tento film je jeden podivný prípad.Ako samotný film absolútne nefunguje,ale ako určitý "doprovodný" materiál ku Kaneovi je vynikajúci.

• 27.1.2012  23:36
    Jánošík (1921)

Nemáme sa za čo hanbiť! Prvý slovenský celovečerný film používa všetky dovtedy známe filmové vyjadrovacie prostriedky a niektoré aj dovtedy moc nepoužívané (dvojitá retrospektíva-Inception pred 100 rokmi :D).Veľmi vydarené dielko.

• 19.6.2010  13:50
    Dariya Dil (1988)

Za humornu stranku :D

• 9.6.2010  10:12

Totalne bezvychodiskovy film....fajn scenar a solidne herecke vykony.

• 6.6.2010  13:38

sto krat vypovednejsie a precitenejsie ako Jakubiskova Bathory...a bez slov!

• 4.6.2010  12:42

Tento film bol slabota uz vtedy...o moc slabsie ako predchodca Power Rangers The movie

• 18.5.2010  14:04

Genialne!Socialisticky Evil Dead :D

• 8.5.2010  21:15

Aj v dnesnej dobe je to fajn rodinne anime...este stale mam original VHS s ceskym dabingom

• 8.5.2010  14:08

Jedna hviezda za to obcasne pomkravanie na znaleho divaka...

• 19.4.2010  15:33
    Páni kluci (1975)

Vyborna adaptacia Toma Sawyera a paradny film o snahe deti byt dospelymi.

• 16.4.2010  21:14
    Ed Wood (1994)

Krasna pocta Bckovym filmom ale hlavne filmovemu umeniu ako takemu.Horkosladky pribeh o cloveku ktory isiel za svojim snom tak povediac cez mrtvoly,ignorujuc pri tom vsetku tu kritiku a natlak celeho svetu.Film ako keby ani nenatocil Tim Burton,velmi dospely a inteligentny film,dusevna motivacia pre kazdeho umelca.

• 27.3.2010  10:17

Tento film je jeden z najintenzivnejsich zazitkov ake clovek moze na platne zazit.Nazov je trochu zavadzajuci,zas o taky masaker sa nekona,ale film vdaka svojmu frenetickemu strihu a hlavne uzasnej zvukovej stranky vytvara neskutocne znepokojivy zazitok.

• 14.3.2010  17:59
    Chlap prezývaný Brumteles (TV film) (1982)

Pekny film s prijemnym Vladom Mullerom

• 13.3.2010  10:57
    Maxihra (TV pořad) (1997)

Toto bola nostalgicka bomba.Vzdy som sa sa tesil zo skoly domov na maxihru :D

• 28.2.2010  12:40

Excelentna satira na nacisticky rezim.Jeden z naj animovanych kratasov ake som kedy videl.

• 19.2.2010  21:23
    Zálesák (1996)

Tento film len dokazuje Chuckov status Boha. 3/5 kopov s otockou

• 12.2.2010  17:25

Legendarny B-ckovy,docela vtipny,lahko trhnuty a na nic sa nehrajuci horor.Plus mlady Jack Nicholson.Proste kult

• 6.2.2010  12:30
    Malí obři (1994)

Milionstodesiaty film o "americkom sne"....nevadi,cloveka taketo filmy vzdy dobre naladia do prijemnej pohody

• 31.1.2010  18:41

Garfield a platno nikdy!Smutne je hlavne ze scenar pisal Jim Davis :(

• 30.1.2010  12:26
    Rammstein: Live aus Berlin (koncert) (1999)

Nema to sice na neskutocny Volkerball ale urcita monumentalnost bola uz tu.BANG BANG

• 26.1.2010  14:46
    Věc (1982)

A takto to vyzera ked je ludstvo zahnane do kuta.Vyborny horor s nesmierne deprimujucou atmosferou,doslova surealistickym nasilim a vybornym Kurtom Russelom.A to vsetko krasne podkreslene ponurou hudbou od hudobneho genia,Ennia Morriconneho.

• 12.1.2010  19:58

Priemerny pokus o "buddy film"

• 4.1.2010  13:51

Niekedy zaujimave napady ale po case sa zacina recyklovat a straca schopnost vystrasit.Trochu ma sklamalo ze narozdiel od serie Evil Dead to bola cista ducharina.Sam,nabuduce radsej Evil Dead 4

• 31.12.2009  09:59

A to som neveril ze by Wooovska poetika mohla fungovat v Hollywoode....a ona tu funguje kurva dobre!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7