• Rodinný

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Velmi inteligentna sonda medzi obcanov slovenskej republiky.Inteligencia 90% opytanych je bohuzial velmi smutna.Kedysi to bolo neuveritelne,az bohovske no teraz to uz straca to caro.Ale keby to ukoncili tak by mi to chybalo

Alf (1986) (seriál)

"Kate,vedela si ze Williemu v tme svietia nohy?" Tak tento serial je pre mna brutus nostalgia.Alfove zabijaky,Danciakov super dabing a neskutocne salvy humoru tvoria jeden z naj sitcomov ake som kedy videl.

Alfréde, Alfréde! (1972)

Velmi zaujimavy film.Podobnu atmosferu dokazu fakt vycarovat len talianske filmy

Alien Apocalypse (2005) (TV film)

Je to strasna bulovina ktora sa vdakabohu neberie vazne.Presne ako Dandyy spominal,keby to vyslo v osemdesiatych rokoch tak je to dnes kult

Andaluský pes (1929)

Toto je jednoznacne najlepsi film ktory nam v skole pustili :D.Mne,priaznivcovi surrealizmu,bol tento film velmi blizky.Luis Bunuel spolu s Dalim vytvorili dielo ktore zosmiesnuje zdravy rozum,nabozenstvo a konvencie.Taktiez verim ze tento film ukazal ako by mal vyzerat poriadny videoklip k pesnicke.

Apocalypto (2006)

Velmi naturalisticky film....fakt ze to je cele v Maystine dodava filmu super atmosferu

Apokalypsa (1979)

Apokalypsu som si kupil v ocakavani akcneho filmu z prostredia vietnamskej vojny.Na to co to bolo v skutocnosti ma vsak nemohlo nic pripravit.Velmi tuhy film,ktory na prekvapenie stoji na dialogoch.Posledna pol hodina ma strasne mrazivu a neopisatelnu atmosferu kedy divak len sedi a nedycha,a nedycha dlho po skonceni tituliek.Coppola sa opat ukazal ako "majster-reziser" PS:Vsimli ste si ze sa Martin Sheen v celom filme usmial len raz(aj to len v Redux verzii)?To hovori za vsetko....

Armáda temnot (1992)

Tento film pre mna stelesnuje Bcko.....jedna z najlepsich akcnych komedii pod slnkom.Ale aj tak tomu nieco stale chyba

Bambuľkine dobrodružstvá (1982) (seriál)

Pesnicky su prevazne veeeelmi inftantilne ,ale scenar je krasne vystizni a ucelovy.Za mojim hodnotenim stoji ale ze som vyrastal v dobe ked bol tento serial toceny...cize je to jasny obraz doby v ktorej som zil.Co ta nostalgia nedokaze?!

Batman (1989)

Jeden z tych filmov na ktorych som vyrastal.Micheal Keaton je super Batman,hlavne tym ze je taky nenapadny,v normalnom zivote by vas ani nenapadlo ze ten slusne vyzerajuci bohacik sa v noci prezlieka za netopiera.Hlavnou atrackiou je tu ale jednoznace Jack Nicholson ako sialeny Joker.Neporovnavam jeho vykon s Ledgerovym pretoze su 2 totalne rozdielne typy Jokerov,tento je taky vtipalek (doslova,je tu vela momentov s Jokerom ktore ma rozosmiali). Treba este spomenut tradicnu Burtonovu temnotu a stylovost (kulisy tusim ziskal oscara).Spolu s Dark Knight najlepsie Batman filmy