Miluji tě modře (2017)

Jako zas tak špatné jak se to tu hodnotí to nebylo. Spousta ženské krásy a naivity. Ideální hřiště pro chlapa. Denisa je pohledná a Václav Jílek správně úděsnej.

Isi a Ossi (2020)

Vlastně to až tak špatné nebylo. Jasně že romanťárna aneb pretty women naopak, ale docela povedené. Obě hlavní role se povedli a měli co nabídnout. Postupem času se to pro mě stalo skvělím filmem, protože vtipné části jsou boží a hlavní dvojice má prostě své kouzlo

Ten dvanáctý (2017)

Další důkaz toho jak se lidi mohou spojit v jednoho když jde o hodně. Ono tady ale ani není moc vysvětleno vo co go, ale na tom nesešlo. 12 muž je bezpochyby audiovizuální drama se vším všudy. Co mi trošku vadilo, bylo až moc přihřáté divadlo o tom co člověk vydrží, protože člověk není superman.

Příliv sirén (2018) (seriál)

Charlotte Best je má nová best. Nahých scén se nebojí a je i celkem kouzelná herečka :) netflix mi nabídnul celkem poutavý příběh a i když mitologie není úplně silnou stránkou na kterou si hraje, stejně se mi to i docela líbilo.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Velice dlouhý nehororový horor, ale poklona Stephenovi Kingovi, který občas píše hrozný kokotiny, ale někdy se mu povede obrovský kousek. Ano spinkej spinkej v hrobečku, krev ti stříká z mozečku se sem celkem hodí a je důkaz toho, že pokud je skvělá předloha, film bude také.

Pád anděla (2019)

Další díl klasické vyvražďovačky. Někdo tu psal, že je to lepší než poslední Rambo. Nesouhlasím. Butlera a jeho akční filmy mám rád, ale stále je to jen dobrý místo prášku na spaní.

Anna (2019)

Že by červená volavka po francouzku ? Ze začátku šlo spíš o Nikitu, pak se to ale změnilo, bohužel konec byl předvídatelný jako vlk u ovcí. Na Sashu i její bojový scénky se dobře koukalo, takže to má plus.

Na tenkém ledě (2020) (seriál)

Já se obvykle na takové seriály nedívám, protože krasobruslení rozumím jako koza petrželi a vlastně k tomu sportu celkově nemám žádný vztah. Ale mám rád Kayu Scodalario už od dob co hrála dívneku v skins a tak jsem juknul na první díl...a pak další a další a další a už mě to nepustilo :)

No není to romantika? (2019)

Chápu že Liam není jeho bratr a občas musí vzít takovéhle béčkové filmy, ale on by zas tak špatný herec nebyl. Tohle byla ale totální kravina i když první čtvrtina filmu docela ušla. Zbytek byl ale fakt utrpení.