Protivný sprostý holky 2 (2011) (TV film)

Naprosto otřepaný příběh holek středních škol. Meaghan Jette Martin je možná hezká, ale herecký výkon moc nepodala. Působilo to tak strašně uměle a jasná parodie jedničky, která teda taky za nic moc nestála. Bohužel víc než 2 hvězdy si to nezaslouží a i to je moc

Zúčtování v Malém Tokiu (1991)

Klasický devadesátkový akčňák. Pravda jsem zaujatý, protože nemám rád Dolpha Lundgrena a nikdy mi jako herec nepřirostl k srdci. Takovej malej orangutánek, kterej žongluje na povel, takže asi i díky tomu hvězda dolů z jinak průměrného ass kickového filmu. Takových se tenkrát točilo víc a i tento si zaslouží svých 3,5 minuty slávy :) víc ne

Gran Torino (2008)

Nedávno jsem viděl tento skvělí snímek v televizi a úplně jsem musel změnit své hodnocení. Clint je na stará kolena lepší a lepší herec a jeho výkony jak před kamerou tak za mě přesvědčují že bych se na tohoto zestárlého muže víc zaměřit. Jasně kdo by neznal Eastwooda jako drsňáka. Prostě bez řečí dávám jeden bod nahoru

Osudový mejdan (2008)

Ha tak to byla párty. Asi nejzajímavější bylo těch 2 minuty sexu (někdo tu napsal půl filmu :D ) zbytek naprosto přehranej, nevýraznej a ubohej. Místo dalšího píchání se dočkáme píchání nožem, občas motorem a když už je po všem ještě provaz okolo krku. Navíc by z toho mohlo být fakt dobré drama, kdyby vyměnili herce, režii, kameru, námět a vlastně i hudbu :D

Program na ochranu princezen (2009) (TV film)

Ani pořádně nevím proč dávám 2 hvězdy. Možná proto, že jsem se dokázal dodívat do konce. Selena Gomez se mi vždy líbila jako holka i když hrát moc neumí. Nevím jsem z toho takovej všeljakej unavenej. Hrozná trapárna, ale bohužel i takové se točí

Muž taiči (2013)

Představme si poklidný život chudého bojovníka. Jeho smyslem byla čest a jeho pěstmi pokora. Pak mu ale cestu zkřížil muž před jeho jménem se třásla celá nová dokonalá čína. Muž tak vysoký že nebylo vidět jeho tvář, tak silný že jediné uprdnutí stálo většina lidí život. Jeho svaly byly kované ze železa a síla jeho úderu se nedala měřit. Ano řeč je o velkým Keanu "matrix" Reevesovi aneb jak z pětihvězdičkových bojových scén udělat průjem století. Absolutně zmrvený závěr pokazil kompletní předchozí práci. Hamba ti

Rio 2 (2014)

Byl jsem násilně donucen jít do kina na Rio2 svou malou roztomilou manipulátorkou a snad poprvé jsem nelitoval. Mluvící papoušci byli akční, lehce zábavní ale velmi koukatelní až do konce. Jak jinak hlavně díky častému zpěvu, které se dokonce i celkem dabovaně povedlo, což byl teda zázrak, na druhou stranu ale nevím, jak to znělo v originále, takže souboj je vyrovnaný. Každopádně z těch celovečerných animovaných podívaných celkem zajímavá maličko nadprůměrná podívaná.

Pozdravy ze spermabanky (2013)

A tak to kurva nasere když se párkrát vystříkáš do krabičky a ono se z toho něco vyklube. Nelžeme si do kapsy, upustit se potřebujeme každý bez rozdílu a není na tom nic špatnýho. Horší ovšem je když to upustíme na nesprávné místo. Občas je z toho jedno, občas dvě a v jednom případě nejmenované rodiny z toho byli hned paterčata. Takže příště až si zase budete hrát na doktory raději před tím pozdravujte spermobanku

Svobodní se závazky (2011)

Njn další oddichová skoro komedie bez vtipu za s velkou dávkou romantiky. Víš jsi super kámoš co kdybychom si zašukali a udělali si mimčo ? no hele to zní fakt dobře, ale co bude dál ? no ty píchej sedmnáctky a já si najdu vyzrálého chlapa...hm super plán...no a to je vlastně všechno 2*

Čtyřicítka na krku (2012)

Asi nejlepší scéna byla podívaná na nahou Leslie Mann. Zbytek byl tak tuctovej. Prostě si prohodíme těla no...staré klišé. Fakt je že to neurazilo 3*