Laskavý dotek (2010) (TV film)

Ruku na srdce on je to spíš "béčkový" film a nebýt Jennifer Love tak by byl céčkový. Ono to ani není nic převratného, protože takovejch holek co se živí prostitucí a má doma manžílky je mraky a oni by taky mohli vyprávět kdo, kde a s kým. Na druhou stranu se toho hlavní postava zhostila báječně a nebýt těch hnusných umělých řas a příšerného make upu, bylo by to ještě lepší.

Iron Man (2008)

Jasná trefa do černého pokud jde o Roberta Downey Jr. Ten člověk se pro tuto roli narodil. Navíc ty bezvadné efekty, člověk se úplně rozplývá. Hodně povedené

Nebesa smrti (2010)

Teda z toho se ale vyklubala hovadina. Přes to, že to dávali pozdě v noci a já ráno musel vstávat do práce - taky se musíte živit prací ? - díval jsem se až do konce, protože začátek se mi opravdu líbil. Krásná pilotka a parta přátel na jednu noc. Nic extra, ale opravdu se mi to zamlouvalo. Nakonec se z toho stala neuvěřitelná sračka a já u závěrečných titulků řval co jsem to za kokota :(

Jack Ryan: V utajení (2014)

Pěkná zajímavá devadesátka. Nic zvláštního ani originálního a Chris Pine se do role agenta CIA fakt nehodí. Ani moje oblíbená Keira a to mi tvrdne když jí vidím. Kevin Costner byl úplně mimo a celkově si myslím, že kdyby byla motivace větší u třech hvězd by to nezůstalo. Ale není

300: Vzestup říše (2014)

Budu-li muset srovnávat s předchozím naprosto fantastickým dílem, pokud budu brát toto jako pokračování. Musím říct slabota. Ovšem nikoli pokud jde o audiovizuální orgie. Svou kvalitu to má bez řečí a ve srovnáním s jinými filmy si zaslouží miliardu hvězdiček.

Stroj (2013)

Ta iluze A.I. byla dokonalá. Moc krásný efekty a skvělý soundtrack. Ani nevím proč se to tu tolik podceňuje. Visuálně to je umělecké dílo, které si zaslouží rozhodně víc než pitomý 2' Jasně příběh není kdo ví jak co, ale o tom to ani není. Nepostrádá to žádnou důležitou myšlenku a mě se to prostě líbilo byť to není na víc jak 3 hvědy

Oculus (2013)

To prolínání příběhů je naprosto fantastické. Jde o jeden a tentýž děj, ale odehrává se v jiném období za velmi podobných situací. Oculus není jen tak nějaká duchařina. Lekačky tu vlastně vůbec nejsou, ale scénář si s námi psychologicky zahrává. Velmi pěkná podívaná

Robocop (2014)

Od prvního robocopa poměrně hodně odlišné. Tvůrci si tak nějak řekli, že bude lepší, když z chápajícího chlapa od rodiny se šroubovákem v noze udělají plastového panáka s nefukčním mozkem. Takže místo citlivého dokonalého protivníka tu máme zombí. Ale zase na efekty jsou machři a celý snímek je zajímavý a koukatelný. Z boje tam vlastně nic není až na pár přestřelek a je to spíš o sociálním cítění, ale nechme buřta buřtem a užijme si to

Hrdina (2002)

Bože to byla tak luxusní kamera. Čínští komunisti se fakt předvedli. Příběh klasika, žádná sláva, ale ty scény byli tak pětihvězdičkové jako nikde jinde. Dokonce i Jet Li který se úplně přes svůj známej xicht do těhlech historickejch movie moc nehodí se mi líbil. Fakt úžasné ostatní by se měli od nich učit

Až tak moc tě nežere (2009)

Příjemná romantická sračka plná hvězd. Nikdo nic nepřehrává nikdo není výraznější. Příbeh typický - labilní ženský a silácké chlapské řeči. Prostě klasika, ale moc hezky koukatelná. Asi nejvíc se mi líbil Bradley Cooper s tím svým záletnickým kouřením :) Dobré na nedělní odpoledne.