Spider-Man: Bez domova (2021)

Skvělá podívaná! Místy lehce patetická, ale to jde prominout. Prostě multi-boží 😉

Bohemian Rhapsody (2018)

Bez přemýšlení je to za 5 hvězd! Emoční jízda historií jedné z nejlepších kapel všech dob. Pokud někdo na začátku byl skeptický nad volbou Rami Maleka jako Freddieho, myslím že všem vytřel zrak. Celý film udržel laťku tak vysoko, že jsem si myslela že to už nepřekoná. A pak přišel Live Aid koncert.. Neskutečné! Za mě to je nejlepší film letošního roku.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Neskutečný seriál o ne tak neskutečné budoucnosti.. Vše je umocněno výbornou kamerou a hudbou. 5/5 bez rozmýšlení!

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Skvělý seriál, konec jsme ale odhadli někde ve tŕetím díle... I tak to ale byl hodně dobrý kousek.

La La Land (2016)

Jsem jediná, kdo na konci brečela? Ani to nešlo zastavit, jak jsem byla dojatá, to se mi fakt nestává! Je to božský film, hudebně i herecky. Dvojci Ryan a Emma mám ráda, hodí se k sobě a prostě jiim to věřím. Celé to je návrat k tomu o čem film je - bavit lidi! Děkuji pane Chazelle!

Pustina - Epizoda 1 (2016) (epizoda)

Úkaz mezi českými seriály! Těším se na další díl

Příchozí (2016)

Sci-fi žánr není můj oblíbený, ale kdyby i ostatní filmy byly podobné tomuto tak bych všechno přehodnotila. Začátek, kdy se lidstvo celkem hroutí a televize všechny mystifikuje a je tak trochu chaos, si myslím odpovídá tomu, co by se ve skutečnosti opravdu dělo. To, že chybí větší akce je největší výhodou tohoto filmu! Konečně se někdo odvážil udělat sci-fi bez války s mimozemšťany, hurá! Jediná malá výtka je ke konci, kdy věděc Jeremy prohlásí tu slaďoučkou větičku o tom jak je rád že potkal Amy... Ale jinak - 5* bez rozmýšlení!

Muž na laně (2015)

S výškami problém nemám, ale při sledování tohoto filmu jsem měla regulérní závrať! Krásně natočené, je to pocta Dvojčatům a úsilí jednoho praštěného Francouze. Krása!

Co jsme komu udělali? (2014)

V poslední době nejlepší komedie. Smích od začátku do konce. Nemůžu nic jiného než doporučit!