Bod obnovy (2023)

Jako že mě Česká kinematografie těžce nezajímá, tak tohle bylo obrovským překvapením. A velmi příjemným. Dost kopíruje kinematografii z USA a nehraje si na nic originálního, ale za to má film slušné tempo. Prostředí výrazně připomíná CP 2077 či Blade Runner 2049, zároveň si ponechává tu originální Českou depresivní náladu. Závěrečný song s Vladimírem potěšil

Hypnotik (2023)

Kruci, tohle mělo tak obrovský potenciál. Poměrně originální nápad, bohužel nedotažený do konce. Ale i tak se mi to líbilo.

Smrtící podoba (2023) (seriál)

Správně ujetý, jen ne tak intenzivní jak jsem čekal. Like a Motherless Child (Slow Light Mix) - Moby

Zoubková víla (2022)

Náhodou, na to odkud film pochází to bylo povedené a roztomilé.

Městečko Three Pines (2022) (seriál)

Bohužel, průměrný seriál s zajímavým prostředím a tu a tam dobrým nápadem. Čekal jsem víc.

1899 (2022) (seriál)

Nic si předem o tomhle seriálu nezjišťuj. Nic. Ani nekoukej na trailer, nečti obsah či recenze a ani nečti co je to za žánr. Rád bych napsal "pokud se ti líbil xxxxxx, tohle se ti bude taky líbit" ale tím bych dost prozradil. Celý seriál je jízda od začátku do konce a stojí za to. Jeden z těch počinů kdy bych si rád nechal smazat tu část paměti která obsahuje tento seriál abych mohl koukat znovu 🙂 Negativní komentáře ignoruj. Tohle je na prvních příčkách must see seznamu.

Two Witches (2021)

Chesus, několikrát jsem u toho usnul jaká to byla nuda. Skoro nulové efekty, herecké výkony taky bídné, nulové story s nedokončeným vysvětlením, špatný scénář... Ztráta času.

Napětí (2021)

Boring af. Mizivá atmosféra, slabé napětí, lekačky žádné, story nuda. Ztráta času.

Debt Collectors (2020)

Žánr je popsán jako akční ale tohle nemůže být myšleno vážně. Tohle je chabý pokus o parodování akčních filmů. Slušná kamera, zbytek ztráta času.