Den zrady (2011)

Dobry film o tom co si vlastne asi vsetci aj tak myslime, ze politika je velka sviniaren...

Transformers 3 (2011)

Zas raz sa vsetko co sa sveta tyka odohrava zasadne iba v USA, keby nie USA a nejakych tych "plechacov" tak je cely svet zniceny a ludia zotroceny. Je smutne ako vcelku skvelo zacinajuca trilogia pokracuje strmym padom dole. Megan Fox asi vedela ake to bude, tak sa na to radsej vys**la. Rosie Huntington-Whiteley je sice kocka, ale Megan je Megan. Jedina vec preco si film u mna udrzal aspon 3* je ze aspon to 3D bolo OK, inak to moje ocakavania sklamalo.

Kůže, kterou nosím (2011)

Moj nazor na tento film uplne vystihol uz komertar od: "LIVINGDED" Film o tom, jak si udělat gumovou Anču. Postačí unést chlapa, udělat mu vagínu a můžete ho šukat :-)

Všemocný (2011)

Zaujimavy namet, zaujimave herecke obsadenie a vysledok??? Naozaj zaujimavy film. Z povodne "nevinneho" thrilleru sa vyklul v skutku dobry film. V dnesnej dobre je fakt problem prist s niecom novym, ale tvorcom tohto filmu sa to podarilo a mne sa to velmi pacilo. Herci podali dobre vykony a Bradley Cooper sa ,z vacsinou romantickeho herca stava herec univerzalny... tento film urcite stoji za pozretie u mna 80%

Tchyně a uzený (2011) (TV film)

38 rocny Doktor co stale byva so svojou mamou.... Myslim ze uz tento fakt odraza podstatu filmu, cize .... KRAVINA !!!

Zelený sršeň (2011)

I ked okolo filmu bolo pomerne dost reklamy (mozno sa to zdalo iba mne) tak zas az taka "supa" to neni. Je to sice vcelku dobra parodia na "super hrdinov" ale trebars taky Kick-ass mi prisiel zabavnejsi. Mozno to je aj tym ze u mna je Jay Chou stale "len" Harold s Zahulime uvidime a ako druhy Bruce Lee moze byt akuratne len tym ze je Cinan. Taktiez Cameron Diaz sice nevyzera zle, ale na tu rolu by som si vedel predstavit aj ine herecky. Este by tam bolo zopar faktorov co by sa dali vylepsit, ale reziser si to sptavil tak ako chcel on a preto si myslim ze tych 60% mojeho hodnotenia uplne staci.

Souboj Titánů (2010)

I ked to grafickej stranke je to lepsi "upgrade" tak pribeh samotny je oproti staremu originalu "cajovy". Sam Worthington sa do svojej role vcelku hodil, ale napr. taky Liam Neeson mi pripadal smiesne a podla mna sa mu rola Zeusa vobec nehodila. Darmo nie kazdy nasilu "revival" sa podari... a tento film je toho prikladom

Hon na čarodějnice (2011)

Samozrejme ze to urcite nepatri ku Cage-ovim najlepsim filmom, ale mne sa vcelku pozdaval. Pekne exteriery, dobre herecke obsadenie a dokonca ani specialne efekty neboli k zahodeniu, taky troska lepsi priemer

Kmotr (1972)

Samozrejme ze tento skvely film som videl po prvy krat uz velmi davno, ale pred nedavnom som si ho pozical na DVD a aj napriek takmer 40 rocnemu rozdielu od jeho premiery vobec nestratil na svojom "lesku" a kvalite. Vynikajuce herecke vykony, vyborny pribeh, proste "gangsterka" ako ma byt.

Tupíři (2010)

Samozrejme ze od parodii takehoto typu, sa moc filmoveho umenia neocakava, no napriek tomu sa mi zda ze sa to dalo natocit aj lepsie. Sem tam sa sice nasla scenka ktora ma pobavila, ale v konecnom dosledku vnimam film ako nasilu vtipny a to je skor trapne ako zaujimave. Jedno z mala pozitiv vnimam hlavnu herecku Jenn Proske ktora mi je viac sympaticka ako Kristen Stewart, takze ta 1* patri jej