Přednosta (2003)

Príjemný filmík, ktorý si pomaly plynie svojím tempom a ktorý sa vám zapáči aj keď sa nechcete hnať za idúcim vlakom s kamerou v ruke...obľúbená postava : Finbar McBride / hodnotenie - 70%

Horší než smrt (2007)

Výborná záležitosť s menej prefláknutými hercami, kde každý myslí až v prvom rade na seba a svoje problémy :-) obľúbená postava: strýko Alfie :-) / hodnotenie - 80%

Oz (1997) (seriál)

Výborný seriál, ktorý nestráca tempo ani v 6.sérii a v ktorom sa divákov vzťah a sympatie k jednotlivým postavám menia a prelievajú ako na hojdačke (aj keď pár výnimiek by sa určite našlo, hlavne medzi chlapíkmi čo doručujú poštu:-)...nejde nevidieť pár nereálnych vecí (každý si vraždí kedy a ako chce, výskyt zbraní a drog atď.), ale bez toho by to asi taká zábava nebola...jednoznačne doporučujem !!! obľúbená postava : Tobias Beecher / hodnotenie - 90%

Centurions (1986) (seriál)

tomuto proste nemôžem dať menej !!! keď som bol malý a podarilo sa mi vierohodne zasimulovať chorobu, tak som mal program na ráno zaručený:-) Cartoon Network a tam okrem iného tento úžasný seriálik ! nedávno som si pozrel pár dielov na nete a sklamaný som veru nebol, holt nostalgia nepovolí:-) jasné, v každom dieli sa opakuje ten samý námet dookola, skoro vždy sa bojuje proti Docovi, ale keď zaznie úvodné " In the near Future...." tak som bezmocný a dopozerám :-) obľúbená postava : Ace McCloud (a jeho Orbital Interceptor:-) / hodnotenie - 90%

Šifra mistra Leonarda (2006)

V tomto prípade som sa netradične najprv dostal k filmu a až potom ku knihe, takže možno aj preto z mojej strany pomerne vysoké hodnotenie (aj keď kniha je samozrejme lepšia)...mne sa tento film ale ozaj páči, má spád, napätie, super hercov a výborný námet...no a za záverečnú scénu a geniálnu hudbu som proste musel ešte hviezdičku pridať:-))) obľúbená postava : Sir Leigh Teabing / hodnotenie 75%

Akta X (1993) (seriál)

Ak sa o nejakom seriály má hovoriť ako o kultovom, tak nech je to tento !!! áno, 9 sérií byť ozaj nemuselo, ale kto to nevzdal a dopozeral všetky, bol určite prekvapený napr. skvelou 6-tou radou a výbornými časťami ako "Dreamland I,II", "How the Ghosts Stole Christmas" či vtipnou "Arcadia"....fandovia vedia o čom hovorím...P.S. ja som vzťahu Mulder a Scullyová fandil:-) obľúbená postava : Fox Mulder / hodnotenie - 90%