Beetlejuice (1988)

Tento film bol prvý od tohto režiséra ktorý som videl a prvý dojem ma celkom ohúril. Pripadal mi úplne švihnutý, ale aj celkom zábavný. Veľmi zvláštna zábava. ale stojí za to.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Čím ďalej sa ten seriál ťahal, tým promiskuitní boli jeho hlavný hrdinovia. Scenáristi kvôli peoplemetru dali v podstate sa prespať každého z každým. Veď aj doteraz sa vraví, že "sme ako Beverly Hills"....

Bílá smrt (2009)

Tazke komentovat. Tvorcovia mali vsetko aby to vyslo skvele, napriek tomu to vyslo slaboidne. Skvele prostredie, nádherná baba (Beckinsale), na dobrej urovni efekty, a aj sa tam stale nieco dialo. I cez to vsetko som sa nudil. Chybala tomu iskra...

Black Adam (2022)

Ale už dosť… žiadny ďalší neoriginálni hrdinovia prosím! Ani “drahé” herecké obsadenie nezachráni to, kde nie je obsah, ani hĺbka. Proste ďalšia zbytočná sračka.

Blade (1998)

Tie kostýmy a tá akcia... Upírske filmy ja môžem a Blade je jednoducho jeden z najlepších. Wesley sa do role killera neživých jednoducho výborne hodí. Výborná filmárska robota.

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Krásne, tajomné dielo Stevena Spielberga, ktoré ma vždy očarí a presvedčí aj v dnešnej dobe, že na natočenie dobrého filmu treba mať hlavne myšlienku a dobrého režiséra... potom to už ide ako po masle. Krásny film... snáď sa to niekedy stane podobne, tak ako opísané v tomto filme :)))

Boa vs. Python (2004) odpad!

Skutočná hlúposť o ničom... To snáď nebolo už ano béčko. Pasujem to na min "zetko". Úplná strata času.

Bohemian Rhapsody (2018)

Práve som dopozeral najlepší hudobný a životopisný film, ktorý bol kedy urobený. Precízna práca filmárov a presvedčiví herci. Dovi Dopo. Klobůk dolu.

Boj o oheň (1981)

Keď som tento film ešte ako študent videl prvý krát v Paríži, tak som onemel z úžasu. Dokonca som si kládol otázku, odkial zobrali tak dobre vyzerajúcich praľudí :)) Skvelý film, skvelé herecké výkony.

Bojovka (2017)

Celé mi to pripadalo amatérske... a ani zo samotného príbehu som neodpadol. Psychopat skuša vernosť svojej frajerky v hororovej hre? WTF!