Vše o mé matce (1999)

Almodóvarovy filmy mě vždycky dostanou, jeho styl je jedinečný, rozumí ženám jako nikdo jiný. Úžasné!

Holky z porcelánu (1974)

Tento film stojí na komediálním umění herců - Míla Myslíková, Dáša Veškrnová. Proto se na něj občas ráda podívám.

Knoflíkáři (1997)

Geniální český film, kultovní hlášky. Osobnost Petra Zelenky je jistota kvalitního filmu.

Kalamita (1980)

Socialismus 80. let a excelentni role Bolka Polívky, skvělá komedie.

Pianista (2002)

Co znamená pro Spielberga Schindlerův seznam, to znamená Pianista pro Romana Polanského. Je to nutnost, úleva svědomí a taky trochu poslání, vypořádání se s minulostí. Těžko se kritizuje takový film. Přesto mi přišly některé scény až moc brutální, na úkor celého filmu a příběhu, který vypráví.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Úžasně uvěřitelný seriál o válce, hrdinství. Opravdové vzpomínky skutečných aktérů jsou ozdobou seriálu.

Líbáš jako Bůh (2009)

Romantika po padesátce po česku. Kdyby občas nebylo klíšé a nablblý dialogy, tak by to byl celkem fajn film :-) Skvělá role pro Evu Holubovou.

Malcolm X (1992)

Krásná role pro Denzela Washingtona. Nikdy jsem o osobě Malcolma X neslyšela a jsem ráda, že jsem se na tento film konečně podívala. Jak jednoduché je manipulovat s lidmi a jak jednoduché je tomuto vlivu podlehnout, to tento film ukazuje.

Hříšný tanec (1987)

Johny to byl můj idol :-) ten jednoduchý příběh, přirozenost hlavních postav a tanec dělá z Hříšného tance jeden z nejmilejších romantických filmů.