Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
22 fanoušků
/ 17 bodů
Luke21
Luki Halik
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Horor
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Interstellar
(2014)
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
Tenkrát na Západě
(1968)
Avengers
(2012)
Statečné srdce
(1995)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
17 bodů
Fanklub
(22)
cineman
detektiv
Meijin
Yoss
haldyr
rotel
Radek.SCH
AdamiTTo
medii
frype
R.I.P.
Karp
PetrC.
ficko
Oneilll
rawboy
MarK2010
gotham
simoneo
SolamBee
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno