BrainStorm (2008) (TV film)

"Jo lhát, to je jako zpívat.. To se musí umět !!" A s filmařinou se to má úplně stejně.. A Jirka zkrátka umí !! Marek Epstein přišel s dalším výtečným scénářem, jakkoli jednoduchým, a Jirka Strach z něj s řemeslnou jistotou, pro něj téměř samozřejmou, vymačkal opravdu maximum.. Nebýt těch všech vtípků a toho laskavého cynismu tipoval bych Brainstorm spíš na Slámu, ale toho už Jirka bere o dvě délky..

Avengers: Infinity War (2018)

"Tvoje schopnosti jsou v porovnání s mými k smíchu !!" - "Ale mladej zas viděl víc filmů.." ;) V důsledku platí Infinity War za jednu z úplně nejslabších Marvelovek, když dosud absolutně famózní tvůrčí bratři Russoové rezignovali na jakékoli ambice, jimiž se ostatní bijáky universa dosud pyšnily, a to dokonce překvapivě zoufale i v rovině významové.. Co do vyprávění zoufalé a ubíjející.. A tak si tedy to všeobecně více než vstřícné divácké přijetí nedokážu vysvětlit.. I když vlastně dokážu.. Beru zpět !!

Sex ve městě - Přiznat nebo zatloukat? (2000) (epizoda)

"Je těžké najít lidi, kteří vás budou mít rádi, ať už uděláte cokoli.. Já jsem měla takové štěstí, že jsem našla hned tři.."

O stříbrném a zlatém vajíčku (1981) (TV film)

"Marná sláva, už můj dědeček říkával: Když ti nejde loupení, neztrácej nervy, a jdi na houby !!" ;)

Céline Dion: Ashes (2018) (hudební videoklip)

"Celine, this is Deadpool 2 !! No Titanic !!" ;)