Přátelé - Jak Emma plakala (2002) (epizoda)

"Tys uhnul !!" - "Promiň !! To byl reflex !!" - "Ježíši Kriste, hrozně to bolí !!" "Nemůžu za to !! Když ti chce dát někdo pěstí, uhneš !! Sleduj !!" ;) Dost možná jedna z těch úplně nejlepších epizod, přes okraj nabitá gagy, geniálními dialogy a running jokes, s tou boxerskou vložkou na čele..

Přátelé - Jak nikdo nežádal o ruku (2002) (epizoda)

"Tys jí ještě neřekl, žes jí o tu ruku nežádal ??" - "Néé !! Navlíkla si prsten, byla celá nadšená, ale pak si vyndala prso.." - "Joey, musíš jí říct, co se děje !! A jak to prso vypadalo ?!" - "Já se nedíval !! To hloupý mrně ho zakrývalo hlavou.." ;)

Liga spravedlnosti (2017)

"Ty máte od očaře nebo jen chcete vypadat chytře ??" ;) A vypadá to, že i časy, kdy mě Snyder hodně bavil, smetl všechen ten megadigibordel.. Jen další zbytečná Snyderova tvůrčí onanie.. A velký Whedon se připomíná jen vtípky, které však většinou přichází v absolutně špatný okamžik.. Justice League platí za jeden velký špatný vtip..

Přátelé - Kurz vaření (2002) (epizoda)

"Já už jdu !! Jen si vezmu bundu !! A taky bičík.. Jako že jsem Indiana Jones.. Ne že bych byl na sado maso !! Jsem na normální sex.." ;)

Obr z Černé skály (1969) (TV film)

"Říká se, že dobrá žena je nad všechny poklady.. A já nemohu strpět, aby tak kdejaký žebrák měl víc než já.." Výtečný kus zhyzděný především Postráneckého přehrávačkami..

Meluzína (1980) (TV film)

"Jako každý, kdo poruší svůj slib, kdo odhalí tajemství, která měla zůstat skryta, budeš potrestán.."