Čokoláda (2000)

Občas narazíte na film, u kterého si říkáte, že Vás nemůže ničím překvapit. A není tomu jinak i po skončení tohoto filmu. Až na pochmůrnou atmosféru městečka a obrosvskou chuť k jídlu mě nic jiného tento film nedal :) 60%.

Senna (2010)

Nejsem fanda F1 a ani po tom nějak netoužím. Když zemřel A. Senna, tak si vzpomínám, že tehdy mě to dosti zasáhlo. Ostatně jako každá jiná sportovní tragédie. I to byl důvod ke shlédnutí tohot dokumentu. Byl jsem velice překvapen, když jsem se dozvěděl co vše se kolem formule dělo už tehda jaký skutečně Senna byl. Skvěle zpracovaný dokument, který vrcholí takt trochu paradoxně právě jeho smrtí! 90%

Muži v naději (2011)

Musím říct, že jsem byl mile překvapen. I když jsem měl tak trochu strach z role B. Polívky, zda v takovéto roli obstojí, tak musím řící, že obstál na výbornou! Celkově se mi toto dílo líbí více než předchozí - to proto, že jsem zřejmě chlap :)) Dávám 75%!

Arsénova jedenáctka (2007)

Spousta hezkých gólu, ale jinak vyloženě nic zajímavého. Čekal jsem více o životě Arsena Wengera, jehu vzhtahu k hráčům mimo hřiště a více mě "neznámých" informací, což by mělo být u filmu dokumentárního typu podstatné. Nadruhou stranu nejsem fanoušek Arsenalu, ale být jim, tak tento film mi ve sbírci 100% nesmí chybět! Hodnotím 60%.

Hon na čarodějnice (2011)

Občas si říkám, zda má Nicolas Cage opravdu zapotřebí propůjčit se této hollywoodské sr***. Jeho herecký výkon si opravdu netroufnu hodnotit. Co se týče hodnocení filmu, tak tady je jasný důkaz toho, jak s dorým námětem ještě nemusíte natočit dobrý film! 40%

Paranormal Activity 3 (2011)

Celkem povedený třetí díl. Dalo by se říci, že nebýt opravdu trapného konce, tak mohlo být hodnocení z mé strany ještě lepší. Takhle je to pouhých 60%. Každopádně v dalším dílu, který nás jistě nemine, se máme zase na co těšit :)

Super 8 (2011)

. Pro mě osobně velké zklamání. V tomto filmu mě absolutně nic neuchvátilo. Herecké výkony průměrné až podprůměrné a scenář vleklý a nudný. Chvílemi jsem si fakt říkal, zda tento film má cenu dokoukávat. Pro mě 112minut nudy probdělých před televizí. Po shlédnutí trialeru jsem měl velká očekávání. Nakonec je z toho pouze 40%!

O dívce, která proskočila časem (2006)

Možná až moc jsem si od tohot filmu slibovat. Výsledkem je zajímavý scenář, který je až místy zbytečně komplikovaný, výborná hudba, hezké zpracovní, ale jinak nic co by mne přesvědčilo si tento film pustit znovu. 65%

Warrior (2011)

Nejlepší pocit je, když usedáte k filmu a v podstatě si říkáte, že takovýhle film vás nemůže ničím překvapit. Po skončení filmu zůstanete sedět na sedačce s pusou otevřenou a v záverečné scéně ždímáte mokrý kapesník! 85%

Orel Deváté legie (2011)

Film splnil má očekávání. Lehce nadprůměrný snímek, který mi místy připomíná Vikingy s A. Banderasem. Celou dobu mi však do hlavní role nepadl Ch. Tatum. Neříkám, že z jeho strany do byl špatný herecký výkon, ale spíše bych si představoval někoho s drsnějším charakterem. Dávám 65%!