Šťastlivci (2008)

Film ze všedního života, který neurazí ani nenadchne i přes pomalejší tempo filmu jsem během 115 minut nepoznal nudnou chvilku a velmi jsem se bavil. A za sympaťáka Tima Robbinse ještě půl hvězdy nahoru. - 70%

Sám doma (1990)

Jako k vánocům patří dárky nebo bramborový salát, tak pro mě je tam i tenhle film. I když jsem ho viděl nespočetněkrát, tak každé vánoce se u toho bavím jak kdybych ho viděl poprvé. Úžasná komedie a Culkinova životní role....

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Ridley Scott se nám pokusil nastínit hrozivé prostředí války, a povedlo se mu to na výbornou. Realisticky podaný příběh se skvělými efekty a výborným hereckým obsazením patří k jednomu z nejlpších dosud natočených válečných filmů. Skvělá podívaná. Jasných 5*. - 88%

Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)

Bláznívá střela je jediná komedie při které Váš smích po celou dobu filmu neustane. Alespoň u mě to tak je. Film nemá žadná hluchá místa. Každá scéna skrývá nějaký vtip. Nějakou perfektní hlášku. K tomu naprosto famózní Leslie Nielsen. Po každém dílu této trilogie mě bolí břišní svaly jak po dni v posilovně. Nemůže si pomoct pro mě je Bláznivá střela spolu se Žhavými výstřěly naprostý vrchol filmové komedie.

Bláznivá střela (1988)

David Zucker se pravděpodoně inspiroval z prostředí české policie. Losangelská jednotka v čele s policistou Frankem Drabinem je to nejvtipnější co znám.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Film, který předčil má očekávání. Skvělý suchý anglický humor v Peggově podání zasadil tuhle komedii velmi vysoko, a jen marně pátrám v hlavě, co mě v tomto roce tak bavilo.Chvíli jsem přemýšlel i o pěti hvězdičkách, ale nakonec jsem se rozhodl zůstat u nadprůměrných čtyř. - 78%

Legenda o slavném návratu (2000)

Nádherna. Smithovo charisma by utáhlo i plně naložený vlak. Tak proč ne jeden malý film o golfu ?

96 hodin (2008)

Něco, co tu dlouho nebylo. Je vidět, že Pierre Morel je akční specialsta. Ušil Neesonovi skvělé sako na míru. Charakterní zabiják, který se nezastaví před ničím....Naprosto strhujicí podívná, která Vás na 93 minut chytí a nepustí.This movie will find you. GOOD LUCK - 93%

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Miluju britský hůmor, miluju sarkasmus, miluju Rimmera, miluju Listera a ze všeho nejvíc miluju tenhle seriál. Červený trpaslík bude navždy zapsán zlatým písmem v síni slávy všech seriálů. Legenda !! Kneel down !!