• Krátkometrážní

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

American Horror Story - rodina a jej každodenné problémy, to všetko v novom dome, kde to jednoducho povedané "straší", ktoré spolu s flashbackom do minulosti navodia tú správnu atmosféru na danú časť a Jesica Lange!!!5/5 American Horror Story:Asylum - táto jazda začala hneď zdivoka a pokračovala šialeným tempom.4/5 American Horror Story:Coven - veľmi wierd, ale o to strašne zábavná séria. to sú tie čarodejnice a hlavne Jessica Lange, ale výborne jej sekunduje Angela Bassett 5/5. Freak show - alebo najsamlepšia Jessica Lange 5/5 Každá mini séria má skvelé opening credits aj keď s tou istou zvučkou!

Pařba v Bangkoku (2011)

Tá jedna hviezda pre Kena Jeonga (a.k.a. Seňora Changa z Community), ináč je to pre mňa odpad, na ktorom som sa nesmial.

Adam Šangala (2005) (divadelní záznam)

Pre mňa absolútny muzikálovy orgazmus!2 roky mi trvalo zohnať lístky a neskôr dopraviť sa do Nitry, dokiaľ to moje oči videli a uši počuli!

Mami, ožeň mě (2011) (pořad)

Ktorý pomocník (spotrebič) ti nesmie chýbať v domácnosti? FÉN! Čožéééé? (to nevymyslíš, tak jebn*tý je len život :D)

Pařba v Jersey Shore (2009) (pořad)

Vďaka za JS, pretože vďaka nemu vznikli skvelé paródie, konkrétne "South Park", SNL a vsuvka u Jimmyho Fallona.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Vtipné satirické pojednanie o čomkoľvek v našom svete. Hodnotené po XVII. sérii.

Jackass 3 (2010) odpad!

Kokaín je odkaz od B.ha povedať, ti, že máš veľa peňazí...neviem čo týmto tu odkázal B.h :(

Dead Island (2011)

Najlepší trailer na počítačovú hru!!!

Pam Ann: Leť se mnou (2007)

Náhodné pozrené na HBO OD, pripútal som sa a užil som si hodinu a pol skvelej zábavy :)