rodier

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 10.5.2020  02:59

Nechapu jak tohle dostalo 71% je to nejvetsi zklamani za x let. Totalne nudny, krome Chrise vsecko Bckovy herci uplne o nicem. Pribeh taky na hovno. Skoda.

• 25.3.2020  18:24

Je to spektakl. Megafilm. Ma to super pribeh, deje se tam toho tolik, je to super barevny, tolik efektu.. je to proste 5. element 21. stoleti. Luc by mel delat vic takovejch velkofilmu. Samozrejme Cara v hlavni roli super, ten druhej typek uz moc ne.. ale docela se vzajemne doplnuji. Standardne bych tomu dal 3/5, ale protoze mam rad Luc Bessona a jeho scifi za mne je to jasny 4.5/5

• 13.3.2020  10:36

Fanousci Gwyneth Paltrow a Marca Ruffalo si muzou pridat 2 hvezdy navic :D 4/10

• 6.3.2020  01:21
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Prvni serie dost slabota, druhou sem radsi nevidel.. az treti me poradne nadchla a je to jediny duvod proc je tenhle serial tak dobry. 91% si ale urcite nezaslouzi.

• 20.12.2019  23:43

Zatim nejlepsi epizoda. Konecne se neco deje. Skoda ze to nepojal formatem jako GOT ..tzn 1 pribeh po celou sezonu.

• 18.10.2019  00:02
    Ad Astra (2019)

Tak jsem se na ten film tesil ale je to naprosta chaoticka splacanina..

• 23.9.2019  00:45

Kurva! Jak tomuhle kultovnimu snimku muzete dat min jak 3 hvezdy? na Google to ma 80% !! Nejlepsi film ,nejlepsi hlasky, nejlepsi soundtrack.

• 5.9.2019  23:30
    Manhunt (TV seriál) (2017)

Ten agent FBI mi prisel ze vubec neumel hrat xychtem. Porad se tvaril stejne.

• 24.2.2019  23:03

• 9.1.2019  00:30
    MOST! (TV seriál) (2019)

Dycky Most!

• 1.10.2018  21:38

Me se to teda dost libilo. Jasny, v podstate minimalni SW feel. Zadny poradny rubacky. Ale ono to tak proste ma byt. To, ze Rogue One predcil vsecky nove i stare-nove epizody je zazrak :) Tyhle Storky podle me maji byt takove komornejsi. Takze za mne jo.

• 3.7.2018  01:23

Oproti 1cce dost slabota. Hlavne ten nesmyslnej konec.

• 12.12.2017  22:12
    Radius (2017)

Strasne zajimavej snimek s hodne dobrym twistem :D

• 22.8.2017  02:53
    7 životů (2017)

Zajimavej snimek, Rapace si zahraje hned 7 roli :D. Je zajimavy ze se scenar/rezie/tvurce neboji jit pekne pod kuzi a a nektere momenty jsou dost kruty. Za me super snimek ktery dokazal prekvapit. Ale nehledal bych v nem neco hlubsiho ci nejakou logiku Co se tyce k problemu prelidneni - bohuzel ho za par desitek az stovek let pocitime take. A samozrejme, nemuzeme vedet co bude za 300 let, kdyz srovnate dnesek s tim co bylo pred 300 lety, ale podle me omezeni treba na 2 deti neni rozhodne spatny napad. S tim, ze pote by prisla sterilizace. Proste toho jidla na planete neni nekonecno, stejne jako urodne pudy.

• 10.8.2017  03:42
    The Wall (2017)

Strasna picovina ten konec.. nebo celkove to stou vysilackou..

• 23.7.2017  12:25
    Život (2017)

Strasna sracka. Kdokoliv kdo kdy videl nejaky dokument o ISS bude xkrat urazen nesmyslnosti tohoto filmu. A kdo je hloupej a dokumenty o ISS nezna, stejne by ho meli stvat nelogicnosti a chyby ktere ve filmu jsou.

• 23.7.2017  05:31
    Zátah 2 (2014)

Jako akcni film hodne dobry. Scenar je fajn, akcni sceny boju taky. Kdo vsak ceka skutecne pokracovani Raid 2 tak bohuzel.. nejde o dalsi cisteni baraku ale o klasickej akcnak s infiltraci do posvedi.. takze :) i :(

• 22.6.2017  23:48

Fakt spatny. Prvni dil na ktery jsem sel v den premiery a na 3D a proste fakt spatny. Pribeh - prislo mi ze chybel nejak zacatek, kde by nam rekli proc uz zase deceptikoni vladnou Zemi Ta cast s Hopkinsem a celejma rytirema byla naprosto nudna a zbytecna. Spousta nelogicnosti v pribehu.. a 3D efekty taky nic moc.

• 21.6.2017  00:29

Dalsi skvelej dil. Dalsi skvelej Depp.

• 5.6.2017  01:30

Par blbejch scen, ale jinak dobry.

• 25.5.2017  00:24

Typickej ceskej prumernej humor. Za me proste super. Jednou za rok se podivat a zasmat se, asi neco jako Slunce Seno.. proste vyplach :) A pisnicka je super!

• 9.4.2017  23:46

Libi se mi, ze nejde o prosty remake, ze vzali anime filmu to nejlepsi a proste to smichali s pribehem kde vysvetlil kde se vlastne ona vzala atd. Podle me je to nejlepe mozna stravitelna forma pro masy a pekne si tim nakrocili na dalsi dily. Nejvic se mi líbili ty scifi scenky z mesta.. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pokud tenhle mindfuck (nasledny serial SAC nepochopi nikdo pod iq 130, tzn 99% planety) nekdo srovnava s Matrixem (bohapusta akcni rez, kterou mam rad..ale vlastne ani moc scifi neni) tak je idiot. Ze, Civale. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Co mi tam chybelo.. ikonicka hudba.

• 22.1.2017  19:22
    The Snare (2017)

1 hvezdicka za nahotu. Jinak je to naprosta picovina. Zapletka: lidi jdou do volneho nepronajateho apartmanu aby tam stravili par dni. Nemuzou se dostat ven. Reseni? z balkonu volaj o pomoc jen v noci, pres den nic. Telefon jim u prostred mesta nefunguje. Z balkonu by mohli slezt dolu po hadrech..vsude tam jsou dlouhe 3M zavesy.. zkusi je svazat a nic.. boji se slizt. Takze rads budou umirat.. demence

• 12.1.2017  21:34

Naprosto skvele pokracovani.

• 12.1.2017  21:34

Tak nejak me to sere. Asi bych radeji tu futuristic verzi.. nez tu kde hraje jinak skvelej Dinklage.

• 26.12.2016  19:39
    Příchozí (2016)

Ja nechapu, co je na tom filmu tak dobreho? Me to prislo jako desne nudna sracka. Furt jenom resili jejich jazyk, furt jenom mluvili a nic.. podle traileru to melo bejt slusny scifko. Navic to preskovani a flashbacky.. no na pest. 1 hvezdicka za napad.

• 14.11.2016  21:21

OD Matrixu to jde od 10 k 5..

• 14.11.2016  21:16

X-meny mam ad.. ale proste tohle posrali. Jako by si uvedomili, ze nejlepsi leta na toceni xmenu byli kolem 2000, ale to prosrali..tak se to ted snazi dohnat strasnou srackou. Jenze bez Gandalfa a tech ostatnich to proste nema smysl. A ta vyprsena modra krava me tam akorat sere.

• 14.11.2016  21:15
    Jason Bourne (2016)

Jak jsem mel puvodni dily rad, tak je tohle nudna sracka.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10