rodier

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 22.8.2017  02:53
    7 životů (2017)

Zajimavej snimek, Rapace si zahraje hned 7 roli :D. Je zajimavy ze se scenar/rezie/tvurce neboji jit pekne pod kuzi a a nektere momenty jsou dost kruty. Za me super snimek ktery dokazal prekvapit. Ale nehledal bych v nem neco hlubsiho ci nejakou logiku Co se tyce k problemu prelidneni - bohuzel ho za par desitek az stovek let pocitime take. A samozrejme, nemuzeme vedet co bude za 300 let, kdyz srovnate dnesek s tim co bylo pred 300 lety, ale podle me omezeni treba na 2 deti neni rozhodne spatny napad. S tim, ze pote by prisla sterilizace. Proste toho jidla na planete neni nekonecno, stejne jako urodne pudy.

• 10.8.2017  03:42
    The Wall (2017)

Strasna picovina ten konec.. nebo celkove to stou vysilackou..

• 23.7.2017  12:25
    Život (2017)

Strasna sracka. Kdokoliv kdo kdy videl nejaky dokument o ISS bude xkrat urazen nesmyslnosti tohoto filmu. A kdo je hloupej a dokumenty o ISS nezna, stejne by ho meli stvat nelogicnosti a chyby ktere ve filmu jsou.

• 23.7.2017  05:31
    Zátah 2 (2014)

Jako akcni film hodne dobry. Scenar je fajn, akcni sceny boju taky. Kdo vsak ceka skutecne pokracovani Raid 2 tak bohuzel.. nejde o dalsi cisteni baraku ale o klasickej akcnak s infiltraci do posvedi.. takze :) i :(

• 22.6.2017  23:48

Fakt spatny. Prvni dil na ktery jsem sel v den premiery a na 3D a proste fakt spatny. Pribeh - prislo mi ze chybel nejak zacatek, kde by nam rekli proc uz zase deceptikoni vladnou Zemi Ta cast s Hopkinsem a celejma rytirema byla naprosto nudna a zbytecna. Spousta nelogicnosti v pribehu.. a 3D efekty taky nic moc.

• 21.6.2017  00:29

Dalsi skvelej dil. Dalsi skvelej Depp.

• 5.6.2017  01:30

Par blbejch scen, ale jinak dobry.

• 25.5.2017  00:24

Typickej ceskej prumernej humor. Za me proste super. Jednou za rok se podivat a zasmat se, asi neco jako Slunce Seno.. proste vyplach :) A pisnicka je super!

• 9.4.2017  23:46

Libi se mi, ze nejde o prosty remake, ze vzali anime filmu to nejlepsi a proste to smichali s pribehem kde vysvetlil kde se vlastne ona vzala atd. Podle me je to nejlepe mozna stravitelna forma pro masy a pekne si tim nakrocili na dalsi dily. Nejvic se mi líbili ty scifi scenky z mesta.. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pokud tenhle mindfuck (nasledny serial SAC nepochopi nikdo pod iq 130, tzn 99% planety) nekdo srovnava s Matrixem (bohapusta akcni rez, kterou mam rad..ale vlastne ani moc scifi neni) tak je idiot. Ze, Civale. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Co mi tam chybelo.. ikonicka hudba.

• 22.1.2017  19:22
    The Snare (2017)

1 hvezdicka za nahotu. Jinak je to naprosta picovina. Zapletka: lidi jdou do volneho nepronajateho apartmanu aby tam stravili par dni. Nemuzou se dostat ven. Reseni? z balkonu volaj o pomoc jen v noci, pres den nic. Telefon jim u prostred mesta nefunguje. Z balkonu by mohli slezt dolu po hadrech..vsude tam jsou dlouhe 3M zavesy.. zkusi je svazat a nic.. boji se slizt. Takze rads budou umirat.. demence

• 12.1.2017  21:34

Naprosto skvele pokracovani.

• 12.1.2017  21:34

Tak nejak me to sere. Asi bych radeji tu futuristic verzi.. nez tu kde hraje jinak skvelej Dinklage.

• 26.12.2016  19:39
    Příchozí (2016)

Ja nechapu, co je na tom filmu tak dobreho? Me to prislo jako desne nudna sracka. Furt jenom resili jejich jazyk, furt jenom mluvili a nic.. podle traileru to melo bejt slusny scifko. Navic to preskovani a flashbacky.. no na pest. 1 hvezdicka za napad.

• 14.11.2016  21:21

OD Matrixu to jde od 10 k 5..

• 14.11.2016  21:16

X-meny mam ad.. ale proste tohle posrali. Jako by si uvedomili, ze nejlepsi leta na toceni xmenu byli kolem 2000, ale to prosrali..tak se to ted snazi dohnat strasnou srackou. Jenze bez Gandalfa a tech ostatnich to proste nema smysl. A ta vyprsena modra krava me tam akorat sere.

• 14.11.2016  21:15
    Jason Bourne (2016)

Jak jsem mel puvodni dily rad, tak je tohle nudna sracka.

• 13.11.2016  22:28
    Slavné dny (TV pořad) (2010)

Jsem rad i ze u nas vznikaji nezavisle porady.

• 6.11.2016  22:37

Klasika. Muj celozivotni sen je otevrit si klub Roxbury :D

• 3.11.2016  23:17
    Chicago Med (TV seriál) (2015)

Je to stejny jako vetsina nemocnicich/krimi serialu.. proste prumerna vata s obcasne nadprumernym dejem, kde pokud se vam nelibi prostredi/herci tak vas to bavit nebude. Me to bavi.

• 28.10.2016  11:38

Zdarma cely film legalne na youtube kanalu Vapet Productions - https://www.youtube.com/channel/UCavf0cdGzvgOnntoWmrH36Q/videos

• 27.10.2016  19:50
    Kolja (1996)

Jeden z nejlepsich filmu... dycky se mi u nej chce brecet!

• 26.9.2016  01:19
    Narcos (TV seriál) (2015)

Prvni poradny "krimi" serial od dob The Wire. Perfektni rezie, scenar, herci - vse se zda byt maximalne realisticke. A pozor! show nekonci po 2. serii, ale pokracuje.. Netflix obnovil na 3. a 4. sezonu, takze se jede dal.

• 5.9.2016  01:19

Dva nejlepsi herci v jednom filmu - bomba :)

• 2.9.2016  04:09

Musim rict, ze dost slabota. I na Metacritic to dostalo o 20 bodu ze 100 min nez prvni dil. Musel jsem se 2x nutit tohle dokoukat. Skoro me to az pripomelo puvodni dily, u kterejch jsem se taky nudil :( Proste jedeme nekam, tam se to posere.. beam na nejblizsi planetu, tam najit spasne reseni a zpet domu. Dalsi co me stvalo, je posadka. Cele to bylo jen o kapitan + scotty + rusak (rip) + obcas spock a kostra. Uhura tam byla vylozene jen na oko a stejne tak zbytek z x stovek crew. Co se mi libilo je ta blondata ulicnice a startovani Franklina. Uz se tesim na Star Trek Bridge VR. Mimo jine dalsi dukaz ze je tenhle dil spatnej jsou i finance - Rozpočet $185miliónov║Tržby Celosvetovo $214,290,430 .. teda to by byl snad prvni Star Trek co prodelal nebejt tech par mega rozdilu).

• 4.6.2016  13:41

Naprosta sracka. Jedna hvezda za pekny zensky :)

• 9.5.2016  01:55
    Wetten, dass..? (TV pořad) (1981)

Skvela show, ktera se vysilala az do roku 2014. Gottschalk se na ni vykaslal v roce 2012 kvuli tragedii, kdy se jeden kaskader vsadil ze udela urcity skok, ten mu ale nevysel a misto toho zustal na vzdy ochrnut. Vzhledem k tomu ze slo o LIVE, videli to miliony lidi.. Gottschalk se pote rozhodl z show odejit.

• 9.5.2016  01:48

Super komedie :D

• 30.3.2016  03:58
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Me to prijde dobry, po letech zas dobrej cz sitcom. jen nechapu ze jednou tam maj napsano ohnivy kure a potom zas opily kure ;D

• 21.2.2016  01:37
    Kameňák 4 (2013)

Jasne, spousta toho bylo trapny, ale spousta zase dobry :D

• 10.2.2016  01:04
    Akta X (TV seriál) (1993)

Nova 10. serie - pilot super, nadupanej, druhej dil taky sel.. ale dalsi 2 stali za hovno. Nikdo nechce ubrecenou starou kravu Scullyovou jak furt buli nad ditetem.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10