• Válečný

Něco jako komedie (2010)

Viděl jsem to ve stavu, kdy jsem se cítil podobně jako Zach ve filmu, takže jsem se dobře ztotožnil s postavou. Jinak bych si aasi myslel, že je ten film moc ufňukanej :)

Klub rváčů (1999)

Jeden z nejlepších filmů devadesátých let. Film u kterého jsem chtěl utýct z kina, žít v kanálech a stát se desperádem :). Dokonalá adaptace knihy, snad někdo natočí i Program pro přeživší, to by byl taky dobrej film.

Nemocný bílý slon (1989)

Škoda, že ten film nebyl natočenej o dva, tři roky dříve, byl by to krásnej trezorovej film srovnatelnej s Panelstory. Takhle vyzněl tak nějak naprázdno a i přesto, že je to opravdu vtipná komedie, tak úplně zapadl. Jedna z nejlepších rolí Miroslava Štibicha. A špičková kultůra jako řemen. I kdyby čert na koze jezdil!

Single Man (2009)

Vypůjčil bych si citát z Americké krásy: Pamatujete si na ty letáky, na kterých bylo napsáno: "Dnes je první den zbytku vašeho života"? No, tak to je pravda o každém dni, kromě jednoho. Toho, kdy zemřete.

Klub sráčů (2000)

Film, který musíte vidět těsně před tím, než zemřete.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Mozek! Pošlete další posily :) Já se výborně bavil, skvěle natočený béčko.

Basquiat (1996)

Asi nejlepší životopisný film, který jsem kdy viděl. Naprosto mě dostal tou atmosférou.

Top Gun (1986)

Pěkný letadla, frajerský piloti, dobrá hudba. Co na tom, že je to vlastně náborovej film k americkýmu námořnictvu :)

Barry Lyndon (1975)

Tenhle film bych chtěl někdy vidět na velkém plátně. A v kině s dobrým ozvučením, protože ta hudba je dokonalá stejně jako obraz.