Podfukáři (2013)

Taki Dokonaly trik przeniesiony do dzisiejszych realii z kupa znomymi hercami. Tryki straszne, przibieh prumier. Ale aspon akcja se toczyla celkem swiznie, tak se czlowiek nie nudzil.

Úsvit planety opic (2014)

Konecznie je w digitalnich oczach zywot, coz zech dycki brol jako nedostizny aspekt w trykowym swiecie. Ale trzeba na to bylo zywych hercow. Ale czego je moc...w kombinacji z realnymi hercami zech tymu ale nie uwierzil. Ani przibieh mi jaksi nie siednyl.

Hotel New Hampshire (1984)

Na popiyrsze zech to nie pochopil, na podrugi se nie odwazym.

Zmizení (2013)

Widziolzech to w telewizie z reklamami, takze zech miol dosc czasu rozmyslac nad wszystkim, ale i tak mie to przekwapowalo. A nie wiym, jesli do granio jim mowil rezyser albo gdo, ale grani tych dwoch...

Na hraně zítřka (2014)

Jedni z nejlepszych alienow naisto, dobro grafika, dobrze a hnedka od poczontku rozjechano akcja, kiero nie spomalo az do konca. Konski wracanio se w czasie dobrze zestrzigane. Akurat nutnost tych oblekow a jejich wygody a koniec zech moc nie pochopil. Po ksionzce mozne ja......9.5.15 W komiksu wyswietlujom kupa waznych wiecy, kiere mi chybialy we filmu: czymu miecz, obleki. A naisto je lepszy koniec. Pochopitelniejszy.

Godzilla (2014)

Kupa zbytecznych momentow a zbytecznych przypadkow. Mialo to ambicje na dobry trhak, ale jak chce czlowiek uspokojic kazdego diwaka, tak to nigdy moc nie wychodzo. Schodzala jaksio wyzszo koncepcja. Ale "cojstevidelpane" byla dobro.

Noe (2014)

Darrek to asi moc przekoumol. Dobry pohled na psychologiczny aspekt a dopad obyczejnego czlowieka na tak wielkom odpowiedzialnosc. Anieli a zwiyrzynta tam byly przidane ynym aby to szlo nazwac welkofilm. Ganc w klidu to moglo byc malorozpocztowy filmik ynym o tych ludziach. Snad se do prziszlych filmow uskromni a bedzie toczyl o tym a tak jak umiy.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Jedynka se mi podobala az na podrugi roz. Ale totu widziane w kinie mie dostalo hnedka. Jedyn z mala filmow, kierymu 3D nie wadzi, dokonca aji pumogo. Po wizualni a graficki stronce nic przewratnego, ale odrobiono robota na wysoki urowni. Plus celkem zajimawy przibieh, takze hodnocyni nimoglo ani inaczyj skonczyc. Ynym doufom, ze nie bedzie zodno 3jka ani seriale albo dalsze gupoty. Tak to mialo skonczyc a dobre.

Grandhotel Budapešť (2014)

Kupa malych gupotek, kiere dodowajom filmu nadech groteski. Ale inaczyj film o tym, ze perfekcjonizm a ludzko dobroc sie wyplaco a ze eszcze fort mogom byc miyndzy nami.