Želví nindžové (1990)

Na tyhle čtyři želvy já byla vždycky vysazená:)..takže i tenhle film, kde je například Tříska naprosto otřesnej i ty bojový scény jsou takový dost naivní, jsem měla ráda...a mít ho určitě se na něj podívám znova s takovou tou nostalgií:)

Klub vyděračů (2007)

Po hodině různého pobíhání, dalších a dalších prapodivných úkolů bez jakýhokoli alespoň malýho náznaku proč to ten Brosnan vlastně dělá mě to začínalo trochu otravovat. Pak když vyšlo najevo že to bylo kvůli románku jeho ženy s Butlerem jsem si říkala 'sakra to je ale pitomina'...ale pak na konci mi přece jenom zůstala pusa otevřená z překvapení...tudíž se to vyvážilo do takovýho průměru, takže za 3*.

Poslední skaut (1991)

Skvělý akčňák s jednou kultovní hláškou vedle druhý. Tenhle film stojí hlavně na skvělejch hláškách a sehranosti Willise s Wayansem. Bez nich a hlášek by tenhle film byl tak o dvě hvězdičky horší.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Pamatuju si jak na to vždycky koukal táta a mě to hrozně otravovalo. Ale studna byla dobrý psycho.

Mamma Mia! (2008)

Taková příjemní letní oddychovka..sice jsem jí viděla na podzim ale koho to štve. Místama je to trochu kýč..myslím ty taneční kreace, ale udělat filmový muzikál nekýčovitě by asi nebylo moc efektivní. Zpěv Pierce Brosnana dost pokulhává..a Meryl Streep sem tam taky tak prazvláštně zapiští. Ale co..nebudu takovej škarohlíd. Poplakala jsem si, jak to u romantickýho filmu být má, přeneslo to na mě vlnu pozitivní energie a ještě po skoneční filmu jsem si pozpěvovala "You are the dancing queen"..to mi stačí:)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Jelikož jsem neviděla jedničku tak nemůžu porovnat, ale toto pro mě byl jen další efekty nařachaný akčňák podle komiksu od Marvelu...nic víc, nic míň. Ale konec s Tony Sparkem alias Ironmanem..haha to se povedlo:D

Lemra líná (2006)

Romantická komedie, která vás ničím neurazí, ale zároveň ani nijak extra neuchvátí. Sem tam se zasmějete...citlivější povahy ukápnou slzičku..a za chvíli zapomenete, že jste tenhle film vubec viděli. Teda tak jsem to měla alespoň já..až někdy v půlce mi totiž došlo, že už jsem tenhle film vlasně viděla.

Oni (2008)

Celkem vzato povedený horor..atmosféra pěkně pomalu graduje, lekací scény jsou opravdu lekací a ti tři psychopatičtí vrazi nemají chybu ("Proč nám to děláte? Protože jste byli doma.") I přes to mi ale chyběla nějaká větší zápletka či více promyšlenější příběh. Ano splnilo to svůj účel na páteční večer strávený ve společnosti hororu a strachu, ale nijak víc mi tenhle film v hlavě asi neutkví.

Disaster Movie (2008) odpad!

Už nikdy víc prosím. Naprosto zbytečný film, který má pouze jedno plus...a to že 90 minut vám přijde jako pouhá půlhodina. Za celý film jsem se zasmála jen jednou..a to asi spíš aby se neřeklo. Rádoby vtipné scény nemají konce a tvůrci očividně nemají soudnost když se s něčím takovým nestydí před diváka vylézt.

Václav (2007)

Vcelku průměrná komedie/drama. Jiří Vejdělek se celý film snaží působit na city, ale u mě to nějak nezafungovalo. S Václavem jsem nesoucítila..nelitovala ho..prostě nic. Asi jsem člověk bez emocí či co, ale tenhle film mi prostě příliš nesednul.