Důvěrnosti (2007)

AAAron "prdelní brada" Eklhaft v roli pedofilního prznitele 13. letých topinek. Sem tam, byl nějaký ten vtípek, ale jinak dost nudná chujovina. Tož ať nežeru za 2.

Colombiana (2011)

Tahleta "Brutální Briketa" mohla bejt o chlup míň ukecaná a bylo to na 5. hvezdiček.

La cara oculta (2011) odpad!

Nápad sice dobrej, ale je to extrémně nudná slátanina, z dvěma hnusnýma plochýma topinkama a ředitelem planety opic.

Homo Erectus (2007)

čekal jsem podobnou blbinku, jako RRRrrr! Mno nedostal jsem ji. Ale pár vtípků se tam našlo, na Alču je radost pohledět, nějaký ty kozičky se taky našli.

Ruiny (2008)

Papej Adélko, papej, už jsi dlouho nic nehamala.... TVL to byla ale capina, pan rejžižer by měl přestat hulit ten hasíč a maringót. Masožravá mluvící tráva v hororu? Si asi spletl žánr.

Eksperimenty po oživljeniju organizma (1940) odpad!

Poslal bych na ně Kubišovou se Srstkem! Hovada! kdyby ty pokusy dělali na prasatech nebo "římanech", tak neřeknu. Ale týrání psů fakt nesnáším.

Správci osudu (2011)

další nadhodnocená romantická hovadina. Dám slabší 3. a už o tomhle nikdy nechci slyšet.

Hanebný pancharti (2009)

Pan Christoph to u Kentána pekelně rozWáltzoval a krásně si připravil půdu k Džangovi. Výběr "parchantů" byl taky docela vydařený, obzvláště Til Schweiger, byl geniální jako vždy. Dokonce mi tu ani nevadila opečovatelka přismažených opiček Brada Pittomá. Bavil jsem se náramně od začátku dokonce.